Bir Apple fanboyun günlüğü

En basitinden 2-3 sene sonra değişmesi gereken bir bataryayı değiştirmeye izin vermeyen bir firma Apple.

Telefon üzerinde hiçbir sahipliğiniz ve kontrolünüz yok, Apple ne derse o.

🤣

Malesef var olan algıları değiştirmek çok zor. Samsung kötü mü asla değil ama Amerika dediğimiz ülke algılar ülkesi. Sinemasından müzik sektörüne, şirketlerinden ordusuna kadar Amerikan Dream.
Samsung kötü değil dünyanın en kaliteli ekran paneli üreticisi o.

Yalnız bu bana biraz abartı geldi. 🤣
Ama Samsungun müşteri hizmetleri Türkiye adlı ülkeye önem ve değer vermiyor.İnsanla dalga geçiyor bazıları.

Apple fanboydan da bu beklenirdi. Eğer dediğin gibi dünya gösteriş dünyası olsaydı S21 FE uzun bir süre aylık satış rekoru kırmazdı, yurt dışında böyle bir şey yok çünkü. Xiaomi, Oppo, Realme gibi Çin malı haricindeki telefonları birbirine denk tutuyorlar Samsung, Motorola, iPhone gibi, kendi kriterlerine uyanlı alıyorlar örneğin ekran seven birisi Samsung alır, stabil performans isteyen iPhone alır vs.

Maalesef ülkemizde öyle bir algı var ki herkes zengin görüneyim derdinde. Arkadaki 2 kamera ve Apple logosu için her şeyini ortaya koyuyorlar. En büyük örneğini konuda ve bu mesajınızda görüyoruz zaten.

Bu arada servis hizmeti olarak kendini özel hisettiriyor demeniz çok saçma olmuş, XS Max'in bile ekranı 7.000 TL civarı, ayrıyeten bir muammele uygulamıyorlar.

Arkadaşın yazdığı gibi Samsung servis konusunda gerçekten başarılı.
Kaç kere şahit oldum arkadaş çevremde garanti kapsamına girdiği sürece telefonların kullanım sebebiyle bozulan tuşlarından dolayı bile değiştirildiğini, sıfır cihaz verildiğini. Tamiri pahalı ona bir şey demiyorum da bize pahalı bunlar öyle bir sorun var. Bize pahalı sadece. Normalde 200 300 dolara falan alınan hizmetler bunlar maksimum :)

Yalnız bu bana biraz abartı geldi. 🤣
Dediğim gibi asla bir fanboyla tartışılmaz, hep sen haklısındır. Zaten mesajlarında da belli etmişsin, amaç yalnızca görgüsüzlük. Markası görünsün yeter algısıyla düşünen birinin teknolojik açıdan bilgisi sıfırdır, tartışmayalım.

Elma alanların çoğu telefonu kullanmasını bilmiyor markası için alanları anlamıyorum.

Elma alanların çoğu telefonu kullanmasını bilmiyor markası için alanları anlamıyorum.
Ben aod,ekran içi parmak izi sensörü,zoom,120 hz,süper amoled telefondan telefona şarj için S20 FE SD aldım.

Ben aod,ekran içi parmak izi sensörü,zoom,120 hz,süper amoled telefondan telefona şarj için S20 FE SD aldım.
Ama elmanın başarısını stabilliğini küçümsememek gerekiyor.Dediğim gibi Bazı Samsung Müşteri temsilcisi insanla dalga geçiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı