Bir şekilde PS5 ve diğer konsolları boykot ederek fiyatları düşürebilir miyiz?

• Konuyu başlatan Frik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 958

Frik

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar aklıma bir şey geldi, malum yeni çıkan konsollar ve oyunlar hayli pahalı. Peki milletçe atıyorum fiyatlar %20 düşene kadar ya da Türkiye'ye özel fiyatlandırma gelene kadar PS5, Xbox Series X/s ve oyunları almazsak eninde sonunda düşürmek zorunda kalmazlar mı? Sonuçta hiç satmayacağına daha az bir karla satmak daha mantıklı olur. Kulağa çok zor geliyor biliyorum ama özellikle Twitter gibi platformlarda etiket açarak belki başarabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Türkiye de yaşayan insan sayısı 83 Milyon. Bu forumda 1 Milyon üye bile yok. Buradan boykot etseniz ne olacak. 1 Milyon kişi almasa 5 Milyon kişi zaten satın alacak. :D
@Zakramoreas Mülakatlardan geçemediniz galiba, gitmiş moderatörlük. :D

Durumu iyileştirelim derken elimizdeki her şeyden olabiliriz. Yani: Biz hiç satın almazsak zaten az alınıyor artık hiç alınmıyor diyerek tüm piyasadan çekilebilirler.
@Zakramoreas Mülakatlardan geçemediniz galiba, gitmiş moderatörlük. :D
Ne dediğinizi anlayamadım ama yine de açıklayayım. Moderatörlüğüm gitmedi saatler uymadığından ötürü bırakmak zorunda kaldım.

Arkadaşlar aklıma bir şey geldi, malum yeni çıkan konsollar ve oyunlar hayli pahalı. Peki milletçe atıyorum fiyatlar %20 düşene kadar ya da Türkiye'ye özel fiyatlandırma gelene kadar PS5, Xbox Series X/s ve oyunları almazsak eninde sonunda düşürmek zorunda kalmazlar mı? Sonuçta hiç satmayacağına daha az bir karla satmak daha mantıklı olur. Kulağa çok zor geliyor biliyorum ama özellikle Twitter gibi platformlarda etiket açarak belki başarabiliriz.

Adamlar zararına satıyor zaten bazı oyunlarını ama hala pahalı ise sorunu başka yerde arıyıcaksın.

Ortam yumuşasın maksat :D.

Peki :D. Durum bu açıkcası cümleyi tam kuramamışım orada ama anlatmak istediğimi anladınız :D bende de konsol var satıp PC toplamayı düşünüyorum mesela Cyberpunk ve valhalla ön sipariş verdim son oyunlarım bunlar konsol için artık bir oyuna 470 veremem ve PS5'de almak yerine PC toplamak daha mantıklı geliyor açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı