Büyük patlamadan önce ne vardı?

erenucnokta

Femtopat
Daha fazla  
Ateistlere göre her şeyin başlangıcı olarak biliniyor ama büyük patlama nasıl oluştu oluşması için bir şeylerin olması lazım. Onu kafama taktım başka bir şeyi düşünesim gelmiyor.

Ateistlere göre her şeyin başlangıcı olarak biliniyor ama büyük patlama nasıl oluştu oluşması için bir şeylerin olması lazım. Onu kafama taktım başka bir şeyi düşünesim gelmiyor.
Bunun hakkında bir çok teori mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ateistler saçmalıyor büyük patlamadan öte birkaç maddenin var olmuş olması lazım. Bu varolmuş maddeler için bir yaratıcı gerekiyor ama yaratıcının en baştan var olması düşüncesi de saçma o yüzden dinler de uydurma geliyor.

Ne ateistler haklı ne de kitaplar din konusunda net bir cevap bulamıyoruz.

Bunun hakkında birden çok teori ve düşünce var ateistlerin desteklediği hangi birini açıklamalıyız? Youtube üzerinde yukarıda paylaşıldığı gibi birçok bilgi var teoriler hakkında.

Ateistler saçmalıyor büyük patlamadan öte birkaç maddenin var olmuş olması lazım. Bu varolmuş maddeler için bir yaratıcı gerekiyor ama yaratıcının en baştan var olması düşüncesi de saçma o yüzden dinler de uydurma geliyor.

Ne ateistler haklı ne de kitaplar din konusunda net bir cevap bulamıyoruz.

Bunun hakkında birden çok teori ve düşünce var ateistlerin desteklediği hangi birini açıklamalıyız? Youtube üzerinde yukarıda paylaşıldığı gibi birçok bilgi var teoriler hakkında.
anladım izlerim

Ateistler bilimi temsil eden ya da doga olaylarina aciklama getiren bir grup degil.

Bunlari kim ogretiyor (ya da ogretemiyor?) size cok merak ediyorum.

Olayın ateizmle ya da bir dinle alakası yok. Neden direkt dine bağladın ki? Büyük patlama bir dinden ya da ateizmden bağımsız olarak bilimsel gözlemlere dayanan bir teori. Kaldı ki büyük patlamayı destekleyen bir ton olay var.

Eğer zaman dediğimiz şey büyük patlama ile başladıysa ondan önce bir şey olamaz çünkü önce demen için patlamadan önce de zamanın olması lazım.

Geri
Yukarı