Çalışan Afgan, zengin Arap neden kötüleniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hangi yakınına tecavüz ettiler de tecavüz yemiş gibi konuşuyorsun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi yakınına tecavüz ettiler de tecavüz yemiş gibi konuşuyorsun?
Konu tek o değil o çok sevdiğin acıdığın afgan Arap kardeşlerin vergi fatura o bu ödemiyor üstüne bir de dükkan açıyor beleşe ama senin gibi enayilere ödetiyor o çok sevdiğin reis diye dolandığın adam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Al sana örnek yazık ya ülkemizi ne hale getirdiler bir de utanmadan halen konuşuyorsun.

Al sana kanıt hem bu az önce attığımın daha detaylısı iyi bak.

Konu tek o değil o çok sevdiğin acıdığın afgan Arap kardeşlerin vergi fatura o bu ödemiyor üstüne bir de dükkan açıyor beleşe ama senin gibi enayilere ödetiyor o çok sevdiğin reis diye dolandığın adam.

Al sana örnek yazık ya ülkemizi ne hale getirdiler bir de utanmadan halen konuşuyorsun.
Türkiyeli insan tecavüz etmiyor mu? 100 Türk ediyorsa 1 Afgan ediyordur. Elbette tecavüz etmesi hiç iyi değil ama sanki ülkedeki tüm tecavüzleri mülteciler yapıyor da biz masumuz.

2.olarak adam zaten 1500 TL maaş alıyor ya da almıyor. Vergisini verse aç kalır zaten. Vergi vermemesi elbette kötü bir şey ama halk hep vergisini veriyor da bir Afgan mı vermiyor vergi?

@Windows Adam

Kafaya bak. 4 kişilik bir ailenin yoksulluk sınırı 10k ya dayanmış, açıklanan enflasyon rakamları tamamen uydurma olduğu memlekette adam 1200 liraya çalışmadığımız için bize kızıyor ahahshahahaha. Oğlum siz neden böylesiniz ya?
Bu arkadaşı dediğim gibi takmayın. Kronik sorunları var sanırsam. Ben gülüp geçiyorum üzmeyin çocuğu. Şuan zaten morali baya bozuk. Şuan diyor ki keşke şöyle gereksiz konular açmasaydim da linç yemeseydim. :D
Türkiyeli insan tecavüz etmiyor mu? 100 Türk ediyorsa 1 Afgan ediyordur. Elbette tecavüz etmesi hiç iyi değil ama sanki ülkedeki tüm tecavüzleri mülteciler yapıyor da biz masumuz.

2.olarak adam zaten 1500 TL maaş alıyor ya da almıyor. Vergisini verse aç kalır zaten. Vergi vermemesi elbette kötü bir şey ama halk hep vergisini veriyor da bir Afgan mı vermiyor vergi?

@Windows Adam
Ya bir uza be 14 yaşında çocuksun dediğin kelimelere bak. Arap savunucusu adam hala göz göre Arapları savunuyor. Bir gün işini elinden aldığında oturup Arap abilerin ile gezersin.

@Windows Adam
Sen çok istiyorsan 1500 TLye çalışabilirsin köle gibi.

Türkiye'li insan tecavüz etmiyor mu? 100 Türk ediyorsa 1 afgan ediyordur. Elbette tecavüz etmesi hiç iyi değil ama sanki ülkedeki tüm tecavüzleri mülteciler yapıyor da biz masumuz.

2.olarak adam zaten 1500 TL maaş alıyor ya da almıyor. Vergisini verse aç kalır zaten. Vergi vermemesi elbette kötü bir şey ama halk hep vergisini veriyor da bir afgan mı vermiyor vergi?

@Windows Adam

Kanka tekrar söylüyorum Allah kurtarsın beni daha fazla etiketleme bir saattir bu konu ile ilgileniyorum moralim bozuldu. Gideceğim gidemiyorum.

Kanka tekrar söylüyorum Allah kurtarsın beni daha fazla etiketleme bir saattir bu konu ile ilgileniyorum moralim bozuldu. Gideceğim gidemiyorum.
Git hocam git bu çocuk akillanmaz bak sana diyorum ki beni namaz kılmadığım için ateist yaptı. Sen hala bu adamla tartışmaya giriyorsun. Çocuk çoluk için kafa bozmaya gerek yok. Arkadaş kendi çapında bir şeyler yapıyor takmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı