Çalışan Afgan, zengin Arap neden kötüleniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Araplar seni sevmese ülkene gelmezdi. Sen Ermenistan'a gidiyor musun her tatil?
Sınırların kapalı gidemezsin. Zaten seni sevdiklerinden değil Almanya'ya gitmek için bizim ülkemizden, bizim denizimizden geçmeliler. Bu arada bir şey merak ettim sen veya bir tanıdığın bu adamları karın tokluğuna mı çalıştırıyorsunuz?

Türkiye'deki eğitim sistemi yüzünden.

Zamanında ABD'nin emperyalist mantalitesi ile temellendirildiği için genel anlamda Batı, Asya ve Araplar özelinde bir ön yargı vardır.
Tabi bu dünyanın çoğu yerinde aynıdır, çünkü çoğu ülke Soğuk Savaş etkisi altında ABD hegemonyası altına girmek durumunda kalmıştır.

İşte senin düşüncen Türkiye'de Türklerin değil Afganların daha iyi yaşamasını destekliyor. Tüm Türkler işsiz kalacak, elin pis Afganı da onca Türk işsiz varken Afganlar maaş alacak. Arablar bize ihanet etti. Sen diyorsun ki "İngilizler kışkırttı" ya bu nasıl mantık ya. İhanet etti mi, etti. Hala devam ediyor "E ama İngilizler" demeye. İşsizlik arttığı için ülke kalkınıyor. Senin mantığın ne ? Biz Amerika'yı mı savunuyoruz senin Afganları savunduğunu gibi ? Onlar da ekonomimizi devirdi Suriyelilerde. Şimdi Afganlar da yerle bir edecek. Bir haber gördüm, Afgan vatandaş 18 yaşındaki bir kızın çocuğunu kaçırıp 2 saat işkence yapmış. Bunun nesini savunuyorsun ? Afganlar bile kendilerini böyle savunamaz. Hakları yok. O kız pilot olacaktı. Şu anda travmaya girmiş olabilir. Daha kötüsü, en son yoğu bakimdaydı. İnşallah ölmemiştir. Bu herifler kaçak giriyor ülkeye kaçak. @Better Call Me

Araplar, kadınları hayvan gibi görüp, köleciliği savunan, iğrenç gelenekleri olan, İslamı kendi çıkarları için değiştirmeye çalışan, iğren kültürleri olan, çok ağır ve saçma dil konuşan barbar bir topluluktur. Bunu genel olarak söylüyorum aralarında yenilikçi ve iyi olanlarda var tabi. Ben Avrupalılara iyi demiyorum onlar duş almayı daha yeni öğrendiler. Ben kendimi de üsütn bir ırk görmüyorum yalnızca onların yaptığı kötülükleri söylüyorum.
Arapça Kutsal değil
İngilizce havalı değil
Fransızca da kültürlü ve eğitimli bir dil değildir.

Ne için geliyor? Sevmese gelmez adam. Şunu anlamıyorsunuz. Bize alternatif 20 tane ülke var. Bol yeşillikli vs.

İnternette siteler de komisyon kesiyor. Demek istediğim adam 70 TL'ye aldığı bıçağı bana 250 TL'ye kazıklamaya çalışıyor. Biz hala esnafı savunuyoruz. Böyle yapacaklarsa batsın küçük esnaf.

Sonra hiçbir şey alamıyoruz diye yakınıyoruz. Adamlar kazıklıyor hayvan gibi.
İşte paramız değersiz olduğu için burada krallar gibi tatil yapıyorlar.
Evet, hiç bir şey alamıyoruz. İyi de biz sadece esnaflardan mı alıyoruz bir şeyler ? Araba desen pahalanmış, internette bir şey alacaksın o da pahalı, dolar ile satılan bir şey alacaksın, o zamlanmamış ama dolar 8 lira. Evet, böyle yapmaması gerekir küçük esnafın fakat onlar da aç. Bizlere para geleceğine Suriye, Afganlara gidiyor para. Keşke cezalı olmasaydın da tartışsaydık bol bol ;)
Araplar, kadınları hayvan gibi görüp, köleciliği savunan, iğrenç gelenekleri olan, İslamı kendi çıkarları için değiştirmeye çalışan, iğren kültürleri olan, çok ağır ve saçma dil konuşan barbar bir topluluktur. Bunu genel olarak söylüyorum aralarında yenilikçi ve iyi olanlarda var tabi. Ben Avrupalılara iyi demiyorum onlar duş almayı daha yeni öğrendiler. Ben kendimi de üsütn bir ırk görmüyorum yalnızca onların yaptığı kötülükleri söylüyorum.
Arapça Kutsal değil
İngilizce havalı değil
Fransızca da kültürlü ve eğitimli bir dil değildir.
Evet. İhanetçi pis insanlar. Daha cahil olan insanlarda onların bu davranışlarını İslam sanıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı