Çok büyük hayal kırıklığı: Cyberpunk 2077

Aha dediğim yere geldik işte. Seviye 2 hater açıldı: Oyunu beğenenlerin fanboy olduğunu zannedenler ve daha oyunu oynamamış bile olanlar.

Ya hiç tartışmaya girmeyin arkadaşlar bunlar oyunu oynamadı bile bol keseden atıp tutuyorlar. Oynayamicaklar da zaten. Kedi uzanamadığı ciğere mundar der hesabı. Yarın Rockstar GTA 6 yapsın oyunda trevor yok diye beğenmeyecek gömeyecek çocuklar bunlar :) oyun GTA 6 değil deyip oyunu gömüyorlar. Yani oyunu çıkmamış ve belki de uzun süre çıkmayacak olan hakkında hiçbir şey bilmediğimiz RPG türüyle alakası olmayan olayı tamamen bambaşka olan bir oyunla kıyaslıyorlar siz bu çocuklardan mantıklı bir yorum mu bekliyorsunuz Allah aşkına :)

Ya hiç tartışmaya girmeyin arkadaşlar bunlar oyunu oynamadı bile bol keseden atıp tutuyorlar. Oynayamicaklar da zaten. Kedi uzanamadığı ciğere mundar der hesabı. Yarın Rockstar GTA 6 yapsın oyunda trevor yok diye beğenmeyecek gömeyecek çocuklar bunlar :) oyun GTA 6 değil deyip oyunu gömüyorlar. Yani oyunu çıkmamış ve belki de uzun süre çıkmayacak olan hakkında hiçbir şey bilmediğimiz RPG türüyle alakası olmayan olayı tamamen bambaşka olan bir oyunla kıyaslıyorlar siz bu çocuklardan mantıklı bir yorum mu bekliyorsunuz Allah aşkına :)
Yürüyün be. Bütün içimdekileri yazmışsınız hocam.

Sizin söylediğinizin tam tersini söyleyenler de var. Zaten kendiniz de söylemişsiniz gereksiz modumu yükselttim diye. Yapmayın bir daha böyle bir şey. Öte yandan tarafsız incelemelere ihtiyacımız var. Örneğin "merhaba ben Recep Baltaş ben Ali Güngör" ile başlayan bir inceleme. Varsa da bilmiyorum bakarım.

Onun dışında, oyunu oynamadığım için bir şey diyemiyorum ama oyunun fiyatı, emeği ve Türkçe desteği ile yapımcılara bir artı koydum. Özellikle Türkçe desteği, başlıkta adı geçen Ubisoft, Rockstar vs. için örnek olur umarım. Bu firmaların oyunları bu kadar trend olsa fiyatı Türkçe desteksiz bi 600 olurdu heralde.​

Geri
Yukarı