Çok zayıfım ve kilo alamıyorum

lianyu35

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, uzun zamandır cidden artık özgüven kaybı yaşatan bir problemim var. Aşırı zayıfım.

Boyum 182, 58 kiloyum neredeyse kemiklerim sayılıyor. Bacaklarım kürdan gibi kollarımda aynı şekilde, cidden çok kötü gözüküyor belki klasiktir ama cidden çok fazla yemek yiyorum ama ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum. Bir tavsiyesi olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, uzun zamandır cidden artık özgüven kaybı yaşatan bir problemim var. Aşırı zayıfım.

Boyum 182, 58 kiloyum neredeyse kemiklerim sayılıyor. Bacaklarım kürdan gibi kollarımda aynı şekilde, cidden çok kötü gözüküyor belki klasiktir ama cidden çok fazla yemek yiyorum ama ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum. Bir tavsiyesi olan var mıdır?
Selam. Kilo almamak için yanlışlıkla falan yaptığın birşey varmı? Ben az yiyorum baya uğraşıyom 128 kiloyum

Yemek yemekle alakası yok. Eğer yaşın 17-20 arasıysa yavaştan dambıl vs. çalış bence. Kilo alma konusu çok yemekle olmuyor. Hatta almana gerek bile yok :D Ama bırakayım buraya;

@egeyardimli
Önemli olan bol su içip, sağlıklı beslenmek. Az yiyip akşam hamburger gömersen kilo veremezsin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı