Corona virüs sebebiyle askere gitmemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sıkıntı şu ki, troll değilim. Böyle ciddi bir forum'da, kimseyle dalga geçecek halim yok. Yani açtığım konularda ciddiyim. Ben buyum yani. Troll olduğumdan değil. Kendi düşüncelerim böyle.
Eşcinselim diyebilirsin eşcinselleri almıyorlar diye biliyorum, ayıp veya yanlış bir şey değil merak etme, eşcinsellik hetero olmak kadar normal bir şey.

Erdem yeter artık. Her hafta aynı konuyu ele alıp konuşuyorsun. Kardeşim askere gitmeyeceksen git bedelli yap biz de rahatlayalım yeter artık. Korkunun ecele faydası yok, ayrıca askerde virüs kapma olasılığın imkansız. Gerekli önlemler alınıyor. Eğer böyle korku ile devam edersen, hiçbir işi tam yapamazsın. Mesela ben askere gitmek istemiyorum ve bedelli düşünüyorum. Kimse buna karışamaz.

Merhaba. Corona virüsü yüzünden askerliğimi tecil ettirebilir miyim? Genel olarak okullar bile bir süre kapatılacak Corona virüsü nedeniyle. Genel olarak evde yaşamak istiyorum. Dışarıya pek çıkmak istemiyorum. Ülkemize de Corona virüsü gelmeye başlamış duyduğum kadarıyla. Askerliğimi de bu bağlamda birkaç sene daha ertelettirmek istiyorum. Corona sebebiyle yakında askerlik için ekstra tecil hakkı sunulacak mı? Ya da askerliği tecil ettirmeden, genel olarak askerliğe alımlar bir süre kapatılacak mı?

Arkadaşım senin bu askerlikten kaçma derdini anlayamadım geçen gün de askerlik ile ilgili bir paylaşımına rast geldim. Gitmek istemiyor musun ver parayı yat 1 ay sonra al kağıdını ne dert kalır ne tasa adeta askerligin açığını arıyorsun

Eş cinsel olduğunu fotoğraf ve videolarla kanıtlamanı istiyolar.
Ciddi misin? Bu ülkede erkeksen 10-0 geridesin, ne özel hayat bırakmışlar ne edep ne ahlak. Türkiyede hiç biri yok, bunlar cidden kendilerini aşmış.
Eş cinsel olduğunu fotoğraf ve videolarla kanıtlamanı istiyolar.
Bu arada aktif biseksler ve eşcinseller için geçerli mi acaba :D

Ciddi misin? Bu ülkede erkeksen 10-0 geridesin, ne özel hayat bırakmışlar ne edep ne ahlak. Türkiyede hiç biri yok, bunlar cidden kendilerini aşmış.
Askerlik muayenesine gelen eş cinselleri görünce bende inanamadım en başta. Ellerinde fotoğrafları ve cd leri görünce pes dedim. İş üstündeyken videoları görmek istiyo heyet. İşin kötü tarafı bazı sıhhiyeciler inanmayıp zevk alıp almadığını öğrenmek için bir takım nesneler iteliyolar. Bağrış çığırış, kavga kıyamet eşliğinde.

@Autistic Boy, hocam ya seve seve ya da...
Git azcık askerlik havasını kokla geri gel, ne var bunda.
Hamileyim felan de bari, belki bir şansın olur.
images (4).jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı