CS 2 tam bir hayal kırıklığı

• Konuyu başlatan Alizm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 148
  • Görüntüleme 14B
Arkadaşlar bu güncellemenin amacı oyunun sahip olduğu hantal Source motorunu kaldırıp yerine güncel Source 2 motoruna geçmek. Valve bile söyledi bunu ileride yapacağımız güncellemeler için temeli atıyoruz şimdiden dediler. Kaldı ki oyunun yıllardır değişmeyen ve değişmesi de gerekmeyen bir oynanış şekli var. CS 1.6 ile CS:GO arasında oynanış dinamikleri açısından çok büyük bir fark var mı? Yok.

İşte bu yüzden insanlar CS oynuyorlar çünkü alışıklar bu oynanış dinamiklerine, bunlar değiştirilemez. CS’nin bir imajı var onu bozmadan gayet güzel bir güncelleme olmuş şahsen. Source 2 ile yapılabilecek şeylerin sınırı yok. İlerleyen zamanlarda bu motor sayesinde oyun çok daha iyi güncellemeler alacak.

Source 2 ile oyunun teknik anlamda neler kazandığını bu yazıdan okuyabilirsiniz.

128 olmadı, tick olayını kaldırdılar. Sub-tick olayını getirdiler, artık alınan aksiyon sunucuya gerçek zamanlı olarak gönderilecek. Teknik açıdan muazzam bir olay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu daha oynamadım tabii ki ancak şunu deme istiyorum kaç sene beklendi bu oyun ancak öyle muazzam bir değişiklik yapmamışlar. Birkaç silahın sesi değişmiş. Karakter yürürken kendi ayağını görebiliyor. Bazı animasyon değişiklikleri ve biraz grafiğin gelişmesi. Ben çok daha şey bekliyordum. Ben bu değişiklikleri Valorant ile mücadele olması için yaptıklarına inanıyorum. Öyle yıllardır üzerinde çalışılmış bir şeye benzemiyor.

Bu arada 128 tick olayı iyi olmuş.

Arkadaşlar sadece oyun motoru güncellemeside ne beklediğinizi anlayamıyorum yeni oyun değil oyun motoru değişti sadece oyun motoru değişiminde olan şekler klasiktir grafikler iyileşir, yeni teknolojiler eklenir, güncellemelerin önü açılır (fizik güncellemeri vs.)

Oyunu daha oynamadım tabii ki ancak şunu deme istiyorum kaç sene beklendi bu oyun ancak öyle muazzam bir değişiklik yapmamışlar. Birkaç silahın sesi değişmiş. Karakter yürürken kendi ayağını görebiliyor. Bazı animasyon değişiklikleri ve biraz grafiğin gelişmesi. Ben çok daha şey bekliyordum. Ben bu değişiklikleri Valorant ile mücadele olması için yaptıklarına inanıyorum. Öyle yıllardır üzerinde çalışılmış bir şeye benzemiyor.

Bu arada 128 tick olayı iyi olmuş.
Oyuna yeni fizik motoru eklendi ve bomba atmalar özellikle de sis bombasının kullanım şekli değişti, ayrıca cs 1.6 ile cs go arasında da çok bi fark yok zaten. Kendi kendini gereksiz beklentiye sokmuşsun, ayrıca oyundan tick kaldırıldı. 128 tick falan gelmedi

10 yıldır oyun geliştiriliyor diyenler için bilgilendirme. Cs 2, Half Life Alyx projesinden sonra geliştirilmeye başlandı. O oyun da 2020 de çıkmıştı. 3 yıllık bir geliştirme süreci gayet normal.

Geri
Yukarı