CS:GO Haksız Overwatch Ban

Kanıtlarımda var hiçbir şekilde açmıyorlar 1 ay CS:GO'ya girmedim ve son görülme tarihim 16 Aralık ve bana ban atılan tarih 17 Ocak.

Şu ilk mesajından sonra seni ciddiye alamıyorum dostum. VAC hata yapmaz eğer hile kullandıysan 10 yıl sonra ban atılabilir veya 10 saniye sonra. Kimse bilemez ve VAC'ın nasıl işlediği kimseye söylenmez.
Overwatch yemiş hocam. Overwatch banda bazen sıkıntı olabiliyor.

Hocam Overwatch'da müfettişler oy verdikten sonra en son yetkili biri izliyor videoyu.

Şu ilk mesajından sonra seni ciddiye alamıyorum dostum. VAC hata yapmaz eğer hile kullandıysan 10 yıl sonra ban atılabilir veya 10 saniye sonra. Kimse bilemez ve VAC'ın nasıl işlediği kimseye söylenmez.

VAC sistemi Valve'nin sadece hile sistemimiz var diye geçindiği bir sistem CS 1.6 da aynı durum vardı.Yaşamadan anlayamazsınız.

VAC sistemi Valve'nin sadece hile sistemimiz var diye geçindiği bir sistem CS 1.6 da aynı durum vardı. Yaşamadan anlayamazsınız.

Hileyi Main'de kullanmadığım için asla yaşayamayacağım sanırım. Dostum çok istersen git hile aç maçın ortasında VAC yiyorsun. Bu arada diğer attığın mesajlardan anladığım kadarıyla Valorant fanboyusun.

Hileyi Main'de kullanmadığım için asla yaşayamayacağım sanırım. Dostum çok istersen git hile aç maçın ortasında VAC yiyorsun. Bu arada diğer attığın mesajlardan anladığım kadarıyla Valorant fanboyusun.

Hayatta yemiyorsun 2 defa ow banı yedim ve açılmadı üstüne seçkin hesaplarım ban yedi Valorant fanboyuyla alakası yok.

Hayatta yemiyorsun 2 defa ow banı yedim ve açılmadı üstüne seçkin hesaplarım ban yedi Valorant fanboyuyla alakası yok.

İyi olmuş. Bir daha hile açma sende. Adamlarda sana keyfi ban atacaktı zaten. Valve daha batmadı kardeşim. Bilgisayarda en ufacık DLL kalıntısı sana VAC yedirtir. Her konuya v*lorant daha iyi diye mesaj atmayı da kes.

Arkadaşlar bu ban basit eğlenceden çıktıktan sonra oldu ve oyunda augla bayağı kill almıştım ilk girdigimde acemi er rütbeler doluydu onların reportlamasıyla oldu sanırsam basit eglenceden dolayı yemiş olabilir miyim Owerwatch banı.

Yeni konular

Geri
Yukarı