CS:GO haksız Overwatch ban

Açılacağını sanmam benim 3K saatli hesabım vardı banlanalı 1500 gün civarı oldu açılmadı.

100 gün oldu geçen ay bir daha yazdım 1 defa daha Overwatch ban yedim şu an 24 gün yazıyor biraz bekleyip tekrar desteğe yazacağım.

Steam profilinde ve hesap detaylarında VAC yasaklaması olarak değiştiyse üçüncü parti uygulama kullandığında tespit edilmiştir.

Desteğe minidump dosyanı, loglarını gönderip kanıtlamaya çalış.

31 gün olmuş düzeleceğini zannetmiyorum. Bu arada MSI Afterburner üçüncü parti sayılıyor oyun içinde müdahale ettiğinden o bile faktör düşürüp ban sebebidir bunları düşün.

Steam profilinde ve hesap detaylarında VAC yasaklaması olarak değiştiyse üçüncü parti uygulama kullandığında tespit edilmiştir.

31 gün olmuş düzeleceğini zannetmiyorum. Bu arada MSI Afterburner üçüncü parti sayılıyor oyun içinde müdahale ettiğinden o bile faktör düşürüp ban sebebidir bunları düşün.

Yok hala Overwatch ban bir de şu an da Windows kullanmıyorum.

Hala banlıyım 6 ay oldu destek cevap vermiyor çok sinirime dokunuyor. @reptile sence bu şekilde kalır mı hala VAC ban olmadı açılırı sence?

Son düzenleme:
Yanlış bilgi veren arkadaşların hepsi gereken cezayı aldı. Overwatch ban tartışılamaz, kaldırılamaz. Bir yanlış varsa, kendiliğinden kalkar.
Madem kendinden o kadar emin konuşuyorsun, 1 yıl veya 2 yıl sonra banı kalkan hesaplara ne diyorsun ?

Belki açılır be :/
Açılanlar oluyor, hile kullanmadıysan açılma ihtimali var diyecem de, banla ilgili youtubda video izlerken adamın biri yorumlarda şöyle birşey yazmıştı " benim banım tam 1 yıl sonra açıldı ama bunu beklemiyordum çünkü zamanında hile açmıştım " yani demem o ki hile açan birinin banı açıldıysa seninki neden açılmasın, kısa süre içinde açılmayabilir, o yüzden beklemekten başka çaren yok.

Şimdi böyle konuşuyorum ama belki de banın kalkmıştır şimdiye kadar, kalktı mı yoksa Vac Ban'a dönüştü mü ?

Son düzenleme:
Madem kendinden o kadar emin konuşuyorsun, 1 yıl veya 2 yıl sonra banı kalkan hesaplara ne diyorsun?

Açılanlar oluyor, hile kullanmadıysan açılma ihtimali var diyeceğim de, banla ilgili youtubda video izlerken adamın biri yorumlarda şöyle bir şey yazmıştı " benim banım tam 1 yıl sonra açıldı ama bunu beklemiyordum çünkü zamanında hile açmıştım " yani demem o ki hile açan birinin banı açıldıysa seninki neden açılmasın, kısa süre içinde açılmayabilir, o yüzden beklemekten başka çaren yok.

Şimdi böyle konuşuyorum ama belki de banın kalkmıştır şimdiye kadar, kalktı mı yoksa VAC Ban'a dönüştü mü?

Hala Overwatch ban olarak duruyor VAC ban olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı