CS:GO kitlesi neden Valorant'tan nefret ediyor?

Ee siz bronz elo toxic diyorsunuz ve 1-2 tane Valorant hater yorumu atıyorsunuz. Valorantta olan bu toxic kitle csde olamaz mı? Arkadaşın dediği gibi Valorant oyuncuları kendi kendilerine triplere girip Cs oyuncuları bizden nefret ediyor kafasında kendilerini yüceltiyorlar.

CS:GO oynayan insanların büyük birçoğunluğunun Valorant'tan nefret ettiğini fark ettim. Valorant oynayan insanlar CS:GO'ya karşı böyle bakmamasına rağmen neden Valorant sürekli linç yiyor anlayamadım gitti. Arkadaş, beğenmiyorsan oynama. Tercih senin. Ama Bronz eloda İstanbul sunucusunda ranked girip sonra kitlesi çok kötü dersen, oyuna haksızlık etmiş olursun. Burada Valorant'ı savunmuyorum bu arada. CS:GO'nun ön yargılı toxic kitlesinin neden böyle olduğunu anlamaya çalışıyorum. Sizin düşünceleriniz neler?
Kanka sana şöyle anlatayım. Ben uzun süredir cs.go oyuncusuyum. Valorant bi anda çıktı ve insanlar bence kat kat kalitesiz bir oyun için canını veriyor. Söyleyebildikleri tek şey csgo da hile var. En üst seviye primeda 1 tane hile gelmedi bana. Bir maç takım arkadaşım trol yaptı diye vurdum diğer el hile geldi. Diyeceğim şu csgo da hala hile var evet ama oyununu saçma sapan oynamayan kimseye öyle çok hile gelmiyor. Yine gelir tamam ama yüzde 1 gelir. O kadarı bana da geliyor ve o kadar etkili değil. Valorant neden sevmiyorum dersen ben önceden valorant oynamaktan çok keyif alıyordum. Sage alıp 30 35 vurduğumu biliyorum. Ama şu an öyle bir şey yok. Support karakterin support özelliğini kısıyorlar. Rush karakterin can basma seçeneği daha fazla reyna ın. Karakter dengesi cidden yok önceden daha iyi durumdaydı. Bir de şu var. Cidden koşarak vuruyorlar. Ben delirdim cs de kasıla kasıla adam vuruyoruz biz adam orda rushlayarak vuruyor. Bunu yapamaması lazım. Düzelttik dediler şimdi de sadece koşarak vurabiliyorlar.benim diyeceklerim bu kadar arkadaşlar

Peki burada linçleyecek olan şey ne?
oyunda resmen spray atmak çok basit şöyle örnek vermek gerekirse adam yakınında çıkarsa ya seni koşarak öldürecek yada şansa adam rastgele spray atarken hs yiyeceksin bunun linçlemelerinin sebebi oyun çoook basit genellikle fps oyunları biraz zor olduğundan linçliyolardır.

CS:GO oynayan insanların büyük birçoğunluğunun Valorant'tan nefret ettiğini fark ettim. Valorant oynayan insanlar CS:GO'ya karşı böyle bakmamasına rağmen neden Valorant sürekli linç yiyor anlayamadım gitti. Arkadaş, beğenmiyorsan oynama. Tercih senin. Ama bronz eloda İstanbul sunucusunda ranked girip sonra kitlesi çok kötü dersen, oyuna haksızlık etmiş olursun. Burada Valorant'ı savunmuyorum bu arada. CS:GO'nun ön yargılı toxic kitlesinin neden böyle olduğunu anlamaya çalışıyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

CS:GO kitlesi neden Valorant'tan nefret ediyor diyorsun fakat ben bu durumu tam tersi olarak gördüm Instagram'da YouTube'da vs. yorumlara bakıyorum Valorant oyuncuları hep şey diyor siz CS:GO'da hileler ile boğulmaya devam edin işte Valve'ın sorumsuzluğu oyuna yansımış vs. vs. diye şeyler gördüm ve duydum Valorant oyuncularından ki hatta ilk Valorant çıkacağı ve çıktığı dönemlerde de yapılan videolar da böyle yorumlar gördüm CS:GO oyuncularının ise bu ilk çıktığı dönemde demiştim ya Valorant oyuncuları CS:GO'ya ve oyuncularına laf ediyordu falan falan işte CS:GO oyuncuların da onlara tepki olarak böyle nefret ettiğini ve tepki gösterdiğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı