CS:GO kitlesi neden Valorant'tan nefret ediyor?

CS:GO kaliteli oyun fakat hileler illallah ettirdi. Valorant gectim ama o lanet olası Killjoy turreti beni delirtiyordu, bu yüzden oyunu biraktim ve tekrar CS geçtim. Şimdi diyorum ki Valorant çok kanser sinir bozucu bir oyun. Ayrica deginmeden gecemem, Valorant'taki skinler iğrenç. Sırf vurdurtuyor diyr skinlere güzel diyenler var. Maplerde oyle, ascent haric hepsi igrenc. Gereksiz buyuk ve cok bakacak yer var. He bir de Valorant'ta ajan daha dogrusu duellocu kitledin mi ne ananiz ne kalıyor ne baciniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO kaliteli oyun fakat hileler illallah ettirdi. Valorant gectim ama o lanet olası Killjoy turreti beni delirtiyordu, bu yüzden oyunu biraktim ve tekrar CS geçtim. Şimdi diyorum ki Valorant çok kanser sinir bozucu bir oyun. Ayrica deginmeden gecemem, Valorant'taki skinler iğrenç. Sırf vurdurtuyor diyr skinlere güzel diyenler var. Maplerde oyle, ascent haric hepsi igrenc. Gereksiz buyuk ve cok bakacak yer var. He bir de Valorant'ta ajan daha dogrusu duellocu kitledin mi ne ananiz ne kalıyor ne baciniz.

Prime hesabınız varsa artık hile çok az geliyor.

Valorant'tan Nefret etmiyorum fakat CS de 10 adam zor vuran adamların CS çöp Valorant daha iyi demesini saçma buluyorum. Ayrıca Valorant'ın rezil bir kitlesi var. Bana soracak olursanız ikisi arasından CS daha iyi fakat bence R6 bu iki oyundan da çok daha zevkli bir oyun.

Aslında bu tartışmalar çok da mantıklı değil.Örneğin Valo>Cs ya da Cs>Valo demek çok da doğru değil.Zaten 1 yıllık oyun(Valo) CS ile karşılaştırabilecek seviyedeyse valorant kendini daha da geliştirecektir

Ayrıca,benim de csde 2K saatim vardı.Valoya geçtim ancak cs ne olursa olsun kendini özletiyor.

Valo çıktığında oynamadım çünkü skilllerin olması ulti kafasında saçma gelmişti,eşit ve rekabetçi bir oyunda olmaması gereken birşey,yükledim oynadım dinamikleri güzel değildi, skinlerde sadece boya ve sticker üzerinden gitmişler boş göz boyuyor,grafikleri ok ama biraz fortine gibiydi,topluluk tabiki velet her oyunda olduğu gibi üst ranklarda temizleniyordur,
Türkiye serveri olması bişey değiştirmiyor eudan girince de 40 ping alınıyor,hile sistemini bilmiyorum ama csde yeni hesapla girersen hile gelebilir main hesaptan her hafta comp girerim 1 yıldır hile görmedim.bunların sonucunda ben cs yi tercih ederim valodan artık nefret ediyorum çünkü aptal aptal gelip cs bok gibi oyun valo daha iyi diyen veletler yüzünden sana göre daha iyi olabilir ama 20 yıldan uzun süredir dünyanın en iyi fps oyunuyla 1 yıllık birşeyi asla ve asla yan yana koyamazsın

Yani her iki oyunu da oynadım, CS:GO'da LEM rütbesindeydim, hileler yüzünden bıraktım. Valorant'ı dört gözle bekledim ama beklentim hayal kırıklığına dönüştü. CS:GO Ruslar= Valorant TR sunucusu. Oyunlar hakkında tarafsız yorum yaparsak eğer zaten her şey ortada. Biri yılların, eskilerin, kit efsanesinin doğmasına vesile olan oyun, diğeri de Overwatch, CS:GO karışımı bir oyun. İkisi de zevklidir, ama tanıdıklarınızla.

CS:GO oynayan insanların büyük birçoğunluğunun Valorant'tan nefret ettiğini fark ettim. Valorant oynayan insanlar CS:GO'ya karşı böyle bakmamasına rağmen neden Valorant sürekli linç yiyor anlayamadım gitti. Arkadaş, beğenmiyorsan oynama. Tercih senin. Ama Bronz eloda İstanbul sunucusunda ranked girip sonra kitlesi çok kötü dersen, oyuna haksızlık etmiş olursun. Burada Valorant'ı savunmuyorum bu arada. CS:GO'nun ön yargılı toxic kitlesinin neden böyle olduğunu anlamaya çalışıyorum. Sizin düşünceleriniz neler?
Dostum bizim ülkede hep küçük olan dışlanır,eziklenir. Veya yeni çıkan birşey. Alışkanlıklar bırakılmaz. Cs nin mükemmel kitlesi (!) FPS oyunu dedin mi gerçekçi olacak kafasında. A'dan B'ye bomba kurmak...doğu taraflarında olan savaştan farkı yok bee işte gerçekcilik(!) Adı üstünde oyun. Valorant'ın grafiklerini,animasyonlarını,mekaniği sevmeyebilir ama bu yüzden nefret etmez.

Geri
Yukarı