CS:GO VAC ban yer miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
VAC dalgası olayı nedir birisi açıklayabilir mi? Sanırsam belli yılda bir kez falan atıyorlarmış herkese bayağı kişi banlanıyorlarmış Steam oyun dosyalarını tarayıp bilgisayarını hile dosyası saptararsa ban atıyormuş. Ben gene elimden geleni yapayım maç geçmişimi daha az süpheli hala falan getireyim Overwatch'e yakalanmadığımı varsayarsak VAC dalgasına yakalanmayım.

"Şimdi bazı bilmiş arkadaşlar "illa exe veya DLL olmasına gerek yok, external olan yazılımlar da var" diyebilir. Dediğim gibi kabaca anlattım o kısmı. Oyundan çekilen stringlere, offsetlere girecek olursak iş uzar."

Yani VAC dalgasına yakalanmamam için bilgisayarımda hile dosyası olmaması lazım ki kullanmıyorum overwatchede düşmediğimi varsayalım geriye maçlarımı Steam tarafından tespit edilmemesi içinde her gün maç girsem son maçlarım temiz gözükse yakalanma olasığım düşer mi?
Hayır dostum, bilgisayarında hile dosyası olup olmaması ile alakası yok. Bu alınan notlar VAC sunucularında alınıyor, sallıyorum, OMFG EPIC adlı kullanıcı, 04.06.21 tarihinde, şu şu şu adlı dosyalarla oyunu oynadı diyor. Bunlar kenara kaydediliyor.

Şu şu dediklerimden herhangi biri zararlı olarak işaretlenirse, sallıyorum 04.06.40 senesinde, yani 19 yıl sonra işaretlendi, ban yersin. Ne zaman nereden geleceği belli değil yani.

Yemedim Allah'a şükür VAC dalgası gelmedi VAC dalgasını bekliyorum enayi gibi yeni hesap açacağım gerçi o hesaba benzer yeni hesap toplamam yıllarımı sürer 470 tane oyunum var.

Hile kullanmanız özellikle bu gibi pahalı hesapta çok salakça olmuş, 2018 zamanında oyun 25 TL idi VAC-BAN yemek çok mühim bir şey değildi, ancak şimdi bir Prime 270 TL olunca insan üzülüyor :D, VAC-BAN dalgası genellikle kasım aylarında olur 3-6 ayda bir yapılır yemediyseniz bir şey olmaz gibime geliyor ancak yine de dikkat edin her an tetikte olun, bu söylediğim bilgiler bir kaynaktan değil tamamen HVH sunucu sahibi arkadaşımdan öğrendiğim bilgiler.

Konu kapanmasın bakalım ne zaman ban yiyeceğim eğer ban yersem şerefsiz grup buldum hesabımı bulup birilerine satmışlar o grubuda hile kullanan şahısıda paylaşırım.

Hocam konu açıldığından beri olmuştur 1 tane bile olsa VAC dalgası.

Hile kullanmanız özellikle bu gibi pahalı hesapta çok salakça olmuş, 2018 zamanında oyun 25 TL idi VAC-BAN yemek çok mühim bir şey değildi, ancak şimdi bir Prime 270 TL olunca insan üzülüyor :D, VAC-BAN dalgası genellikle kasım aylarında olur 3-6 ayda bir yapılır yemediyseniz bir şey olmaz gibime geliyor ancak yine de dikkat edin her an tetikte olun, bu söylediğim bilgiler bir kaynaktan değil tamamen HVH sunucu sahibi arkadaşımdan öğrendiğim bilgiler.
Konu sahibi hile kullanmamış, konuyu okumamışsın bile. Prime da 249 TL bu arada. Vac dalgası da kasımda falan yapılmaz Valve ne zaman isterse o zaman yapılır.

Konu sahibi hile kullanmamış, konuyu okumamışsın bile. Prime da 249 TL bu arada. Vac dalgası da kasımda falan yapılmaz Valve ne zaman isterse o zaman yapılır.
İlk öncelikle konu sahibinin hile kullanmadığını biliyorum yazım yanlışı, ikinci olarak Prime hesabın 270 veya 249 tl olması sorun değil buna mı takıldınız ? Üçüncü olarak "HVH sunucu sahibi arkadaşımdan öğrendiğim bilgiler." burayı dikkatli okuyun derim sanırsam körsünüz.

Özellikle şu kısma bir bakın derim. "bu söylediğim bilgiler bir kaynaktan değil"

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı