CS:GO vs Valorant "3 Temmuz 2022"

Herkes bence CS'den daha fazla zevk alıyor bence.

Adamakıllı oynayan takımım var.

Ben CS oynarken dahi o çeşitlilik sevdası taktik isteği ile Rainbow 6'e sarmıştım çok ciddi şekilde.
Valorant tam beklediğim oyun oldu açıkçası Rainbow + CS karışımı.
Yani milleti boş ver aç bir hafta oyna sarmazsa CS devam edersin nedir yani oyun 20 GB :D

Adam akıllı oynayan takımım var.
Prime hesabın varsa CS gayet de sarar. Yoksa Valorant takıl ama sen bilirsin ben yine de CS'nin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Valorant kitlesi bence kötü, oyunun yapısı çok çizgi filmsi, karakter hızı çok yavaş, farklı karakterlerin farklı özellikleri arasında oyunun zevki kaçıyor boğuyor resmen, herkes bomba alamıyor o da karaktere özel mesela. Valorant'ın CSGO'dan iyi olan tek yanı bence aldığın silahı / yeteneği iade edebilmen. Ve de anti hile sistemi bir tık daha iyi gibi.

Prime hesabın varsa CS gayet de sarar. Yoksa Valorant takıl ama sen bilirsin ben yine de CS'nin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Valorant kitlesi bence kötü, oyunun yapısı çok çizgi filmsi, karakter hızı çok yavaş, farklı karakterlerin farklı özellikleri arasında oyunun zevki kaçıyor boğuyor resmen, herkes bomba alamıyor o da karaktere özel mesela. Valorant'ın CSGO'dan iyi olan tek yanı bence aldığın silahı / yeteneği iade edebilmen. Ve de anti hile sistemi bir tık daha iyi gibi.
Tam olarak öyle düşünüyorum. Prime hesabım olsa oynarım zaten.

İkisi de rezil bir kitleye sahip, oynamak için çelik gibi bir sabır ve iradeye ihtiyacınız olan oyunlar. Genel olarak hayatsız ve kendine gamer diyen 7-8 yaş bebeler (duruma göre 9-10'da olabilir) oynar üstüne LoL ekledinmi tadından yenmez.

Biz singleplayer devam usta.

Geri
Yukarı