CS:GO vs Valorant

EN KOLAY SORU CSGO TABİKİ
1610792681985.png

Ve başından beri kastettiğim oyunları anlamak isterseniz, sadece videonun başındaki oynayışı izlemeniz yeterli. Kendiniz bronz-demir ligleriyle kıyaslamak istiyorsanız orası ayrı tabii.

Ama gidip bir elmas-immortal-radyant liglerindeki oyuncuları o şekilde oynayacağını lütfen düşünmeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun “salaksı” anti-cheat’ı sayesinde CS:GO’ya kıyasla belki 50 kat belki daha fazla güvende oynuyorsun...
50 kat falan değil, CS:GO'da karşıma nadir hile geliyor. %20 CPU kullanacağına varsın azcık hile gelsin.

50 kat falan değil, CS:GO'da karşıma nadir hile geliyor. %20 CPU kullanacağına varsın azcık hile gelsin.
Varya bunu yemin ediyorum sadece bir ağır fan ya da forumda bolca kullanılan “fanboy”lar söyleyebilir. Hileyle oynamak istersen buyur oyna, az sonra:

”CS:GO’daki hileler çok sevimli aslında” falan diyebilme ihtimalinin CS:GO’da hile görme ihtimalimden bile fazla olacağını düşündüğüm için bu konuşmayı daha çok sürdüremem, istediğini yapabilirsin.

Ve başından beri kastettiğim oyunları anlamak isterseniz, sadece videonun başındaki oynayışı izlemeniz yeterli. Kendiniz bronz-demir ligleriyle kıyaslamak istiyorsanız orası ayrı tabii.

Ama gidip bir elmas-immortal-radyant liglerindeki oyuncuları o şekilde oynayacağını lütfen düşünmeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abi bu ne yaaaa. Boncuk sıkıyor. Ayrıca akıl oyunu yapmamış aimi de iyi değil. Karşısı çok kötü (!).

Abi bu ne yaaaa. Boncuk sıkıyor. Ayrıca akıl oyunu yapmamış aimi de iyi değil. Karşısı çok kötü (!).
Spray diye bir şey yok zaten moruk, sıkıyorsun ölüyor, haven diye map varya orada c longdan-c side’a koşarak phantomla tarıyorsun bak tamam mı direk hs, phantom kullanırken aim kitleniyor bu arada onu s-söylemeyi unuttum.

Spray diye bir şey yok zaten moruk, sıkıyorsun ölüyor, haven diye map varya orada c longdan-c side’a koşarak phantomla tarıyorsun bak tamam mı direk hs, phantom kullanırken aim kitleniyor bu arada onu s söylemeyi unuttum.
Bu arada şaka söylemiyorum bazı silahlar gerçekten bozuk. Özellikle pompalılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı