CS:GO vs Valorant

Varya bunu yemin ediyorum sadece bir ağır fan ya da forumda bolca kullanılan “fanboy”lar söyleyebilir. Hileyle oynamak istersen buyur oyna, az sonra:

”CS:GO’daki hileler çok sevimli aslında” falan diyebilme ihtimalinin CS:GO’da hile görmekten fazla olacağını düşündüğüm için bu konuşmayı daha çok sürdüremem, istediğini yapabilirsin.
Dayı ne anlatıyon sen, iki üç prefire yiyince hepiniz hile diye ağlıyorsunuz. Yok hile falan, hile olsa da hayvan gibi belli ediyor. 20 maçtan 1 tanesinde geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al, tonlarca örneği var bunun, daha yarım yıl oldu oyun çıkalı hileler yaygınlaşıyor.

Çok fazla kullanmıyorum, yakın mesafede (doğal olarak) kullanışlı silahlar sayılır, özellikle bucky’nin sağ tık atışı bayağı hasar vurmanı sağlıyor.

Ben genellikle hookah ya da double Door'da kullanıyorum. Genellikle pistol elini aldıktan sonra (ilk el Ghost almışsam eğer) yanına bir tane bucky veya judge çekiyorum. Etkili :D.

CS:GO’da hile olmasaydı en iyi oyun olurdu büyük ihtimalle ama karşıma çıkan adama biraz fark atınca “sen hilesin madem ben de açayım” diye açıyorlar. Daha iyi bir hile sistemiyle en iyi FPS oyunu.

Dayı ne anlatıyon sen, iki üç prefire yiyince hepiniz hile diye ağlıyorsunuz. Yok hile falan, hile olsa da hayvan gibi belli ediyor. 20 maçtan 1 tanesinde geliyor.
Hiç bir zaman 2-3 prefire’a ağlayacak biri olmadım, hilenin ne olduğu anlaşılıyor. Ve bu çok bariz.
Al, tonlarca örneği var bunun, daha yarım yıl oldu oyun çıkalı hileler yaygınlaşıyor.
Bu tarz hileler gelen her bir patch’te olabildiğince kaldırılıyor, kaldırılan hileler maç esnasında bir kişide tespit edilirse maç otomatik olarak iptal oluyor, ya da bir süre sonra maçın geçerli olmadığını görüyorsun. Yani adamlar olabildiğince banlıyor ve hilelere çözüm arıyorlar. Bence CS:GO ile kıyaslaman bile sadece CS:GO fan’lığı yapmanı kanıtlar nitelikte.

Valorant.
+Daha değişik bir oyun oynaması keyifli.
+İstanbulda sunucusu var ve internet altyapınız yeterli ise gayet güzel ping alıyorsunuz.
+Grafikler bence gayet güzel.
+Patates sistemlerde bile oynanabiliyor.
Şimdi sıra eksilerde
-Skinler bence gerçekten pahalı.
-Smorf olabiliyor.
- Lerin dışında bence güzel oyun CS:GO oynamadığım için yorum yapmam bence doğru olmaz.

Valorant.
+Daha değişik bir oyun oynaması keyifli.
+İstanbulda sunucusu var ve internet altyapınız yeterli ise gayet güzel ping alıyorsunuz.
+Grafikler bence gayet güzel.
+Patates sistemlerde bile oynanabiliyor.
Şimdi sıra eksilerde
-Skinler bence gerçekten pahalı.
-Smorf olabiliyor.
- Lerin dışında bence güzel oyun CS:GO oynamadığım için yorum yapmam bence doğru olmaz.
Keşke herkes oynamadığı oyunlar hakkında yorum yapmasa...

Hiç bir zaman 2-3 prefire’a ağlayacak biri olmadım, hilenin ne olduğu anlaşılıyor. Ve bu çok bariz.

Bu tarz hileler gelen her bir patch’te olabildiğince kaldırılıyor, kaldırılan hileler maç esnasında bir kişide tespit edilirse maç otomatik olarak iptal oluyor, ya fa bir süre sonra maçın geçerli olmadığını görüyorsun. Yani adamlar olabildiğince banlıyor ve hilelere çözüm arıyorlar. Bence CS:GO ile kıyaslaman bile sadece CS:GO fan’lığı yapmanı kanıtlar nitelikte.
Video'yu izliyeyim acızık dedim, rastgele gelen takım arkadaşında da hile varmış. Patch gelince hepsi gidecek yani öylemi :). İyiymiş, daha 6 ay oldu oyun çıkalı.

Video'yu izliyeyim acızık dedim, rastgele gelen takım arkadaşında da hile varmış. Patch gelince hepsi gidecek yani öylemi :). İyiymiş, daha 6 ay oldu oyun çıkalı.
Patch geldi zaten ve çoğu azaltıldı bunların. Ha bir de 6 ay oldu diyorsun. CS:GO da ilk çıktığında böyleydi hatta daha beterdi. 6 yıl önce ilk oyuna başladığımda daha ilk rekabetçi maçımda karşıya her zaman koşup vurup herkese hs atan birisi geldi. Bir de hilesini öyle bir belli ediyor ki "cry" falan yazıyor :D.

6 ay olması bir şey değiştirmiyor... Patch gelince olabildiğince gidecekler evet.
Patch geldi zaten ve çoğu azaltıldı bunların. Ha bir de 6 ay oldu diyorsun. CS:GO da ilk çıktığında böyleydi hatta daha beterdi. 6 yıl önce ilk oyuna başladığımda daha ilk rekabetçi maçımda karşıya her zaman koşup vurup herkese hs atan birisi geldi. Bir de hilesini öyle bir belli ediyor ki "cry" falan yazıyor :D.
6 ay diyor CS çıkalı 8+ yıl oldu hala bir adım yok 🤣. Neyse ben kaçıyım artık konu saçmalaşmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı