CS:GO vs Valorant

“Boş konuşmaya devam ediyorsunuz“dan sonrasını ciddi okumadığıma emin olabilirsin, sana düzgünce sebepleri ve kıyasladığın şeyin saçmalığını gösteriyorum ama klasik GO fanboy ayarında bir üyesin muhtemelen, fanboyların fikirlerini değiştirmek oldukça zordur ve bende peygamber sabrı yok, kolay gelsin vuruş hisli oyununda 🤣 👍
🤣🤣🤣🤣 👍👍👍👍 Ne dediğin çok da umrumdaydı. Hâla rekabetçi oyunda vuruş hissiyatı olmaz diyorsun, saçmalık da burada işte. CS'de vuruş hissiyatının daha iyi olması o oyunu kötü mü yapıyor? Sonra bana fanboy diyorsun, atarını giderini git başka yerde yap, madem insanların fikirlerine değer verecek sabır yok yallah o zaman konudan.Toxiclerle uğraşacak sabır da yok ben de, haberin olsun.

🤣🤣🤣🤣 👍👍👍👍 Ne dediğin çok da umrumdaydı. Hâla rekabetçi oyunda vuruş hissiyatı olmaz diyorsun, saçmalık da burada işte. CS'de vuruş hissiyatının daha iyi olması o oyunu kötü mü yapıyor? Sonra bana fanboy diyorsun, atarını giderini git başka yerde yap, madem insanların fikirlerine değer verecek sabır yok yallah o zaman konudan.Toxiclerle uğraşacak sabır da yok ben de, haberin olsun.
Ya üye, kendinle çeliştiğini de mi fark edemiyorsun, doğruyu söyle ne içip geliyorsun foruma söyle ki biz içmeyelim. Bu bir fikir değil sen saçma bir şeyi bir kanı gibi savunuyorsun, s-sen az önce: ”CS:GO vuruş hissi AAA oyunlardan çok güzel” dedin, sen oyundan anlayan biriyle karşı karşıya konuşsan adam ironi sanar söylediklerini. Toxic diyorsun, ciddi manada artık oynanması için sebep kalmayacak düzeyde olan bir oyunun eksilerini savunuyorsun, oynamana kimse bir şey demiyor hilelere kaybetmekten zevk alman ve bu oyunu geliştiricilerinden daha çok sahiplenmen emin ol kimsenin umrunda değil. gelip de buraya boş şeyleri iyiymiş gibi savunma. Ya da savun ki kimse seni ciddiye almasın. Bak çok komik her iki kelimen birbiriyle çelişiyor, “insanların fikirlerine saygın yok”la başlayan bir cümleyi “yallah konudan” diye bitirecek insan grubundasın, lütfen ne içiyorsan toplum sağlığı için sen de içme.

Ya üye, kendinle çeliştiğini de mi fark edemiyorsun, doğruyu söyle ne içip geliyorsun foruma söyle ki biz içmeyelim. Bu bir fikir değil sen saçma bir şeyi bir kanı gibi savunuyorsun, s-sen az önce: ”CS:GO vuruş hissi AAA oyunlardan çok güzel” dedin, sen oyundan anlayan biriyle karşı karşıya konuşsan adam ironi sanar söylediklerini. Toxic diyorsun, ciddi manada artık oynanması için sebep kalmayacak düzeyde olan bir oyunun eksilerini savunuyorsun, oynamana kimse bir şey demiyor hilelere kaybetmekten zevk alman ve bu oyunu geliştiricilerinden daha çok sahiplenmen emin ol kimsenin umrunda değil. gelip de buraya boş şeyleri iyiymiş gibi savunma. Ya da savun ki kimse seni ciddiye almasın. Bak çok komik her iki kelimen birbiriyle çelişiyor, “insanların fikirlerine saygın yok”la başlayan bir cimleyi “yallah konudan” diye bitirecek insan grubundasın, lütfen ne içiyorsan toplum sağlığı için sen de içme.
Hmmm, AAA oyunlarından daha iyi vuruş hissiyatı veriyor diye nerede demişim bana bir gösterir misin? AAA oyunları zor veriyor demek, AAA oyunlarındab iyi veriyor mu demek? Yazık, hile benim oynadığım yerde yok. Faceit'de hile yok. Gerçi MM'de de çok hile yok. Eğer Dust 2 ve Mirage'den başka map girirsen anlarsın dediklerimi. :) İyi forumlar.
Hocam 2'si farklı oyunlar değil mi? CSGO'da skill yok diye biliyorum :D.
Utility var.

AAA oyunları zor veriyor demek, AAA oyunlarındab iyi veriyor mu demek?
Ha pardon burada evrenin oluşumuyla alakalı bir teori vardı ben kaçırmıştım çünkü cümlenin ne kadar boş olduğuyla ilgileniyordum.
Eğer Dust 2 ve Mirage'den başka map girirsen anlarsın dediklerimi. :)
Sen hala oradasın yani, evet çelişkilerden bahsetmişken bana boş yapma derken bu boşu yapman çok iyi oldu. Bunu açıklamama gerek var mı bilmiyorum ha muhtemelen sen 50 kere anlatılsa da anlamayacağın için gerek yok ama yine de potansiyel olarak değişebileceğini gördüğümde açıklarım bir ara kafan rahat olsun.

Bu arada söylediklerime pek bir cevap da vermemişsin cidden bu kadar haksız olmana rağmen neyi zorladığını bir anlasam çabanı takdir edebilirim boş vaktimde.
Utility ile ability arasındaki farkı mı anlatmasını bekliyorsun adamın? Her şeyden sonra aynı türde olduklarını savunanları da anlayamıyorum... Anlaşılmazsınız.

Ha pardon burada evrenin oluşumuyla alakalı bir teori vardı ben kaçırmıştım çünkü cümlenin ne kadar boş olduğuyla ilgileniyordum.

Sen hala oradasın yani, evet çelişkilerden bahsetmişken bana boş yapma derken bu boşu yapman çok iyi oldu. Bunu açıklamama gerek var mı bilmiyorum ha muhtemelen sen 50 kere anlatılsa da anlamayacağın için gerek yok ama yine de potansiyel olarak değişebileceğini gördüğümde açıklarım bir ara kafan rahat olsun.

Bu arada söylediklerime pek bir cevap da vermemişsin cidden bu kadar haksız olmana rağmen neyi zorladığını bir anlasam çabanı takdir edebilirim boş vaktimde.

Utility ile ability arasındaki farkı mı anlatmasını bekliyorsun adamın? Her şeyden sonra aynı türde olduklarını savunanları da anlayamıyorum... Anlaşılmazsınız.
Dayı bir şeyler diyorsun ama anlaşılmıyor, hadi iyi forumlar.

CS:GO'ya gelen son güncellemeden sonra tabi ki de valorant.
Parası Prime'a yetmeyip 2021'den önce prime olamayan 300 saatli Gold Nova Türk genci, anlıyorum seni. Ama Prime olsaydın demezsin böyle. :)
Çünkü cevabın yok, çünkü saçmalığının bile bir sınırı var sıkıştın köşeye sus yani. 😅 👍 Cevap verme uğraşına sokma beni.
Köşeye mi sıkıştım, tamam dostum. Öyle olsun, dediklerini okuyamadım bile, iş yerindeyim çünkü kafam almıyor artık. Sen haklısındır kesin, hadi iyi forumlar.

Geri
Yukarı