CS:GO vs Valorant

Eğer eğiminize güveniyorsanız CS, eğer taktik ve azıcık da olsa eğiminize güveniyorsanız Valorant. Ben şahsen 6 aydır Valorant oynuyorum 1 kere bile CS'ye girme hissi hissetmedim. Ayrıca Riot Valorant'ı daha yeni yeni geliştiriyor e-spor ve LoL'deki gibi özel şarkılar çıkarırsa Hype'ı fena artacaktır. Ayrıca şunu da söyleyeyim LoL ilk çıktığında da DotA'nın yanından geçemez diyorlardı, bakın ne oldu? Riot Games bence yakında FPS oyunlarında da rakiplerini geçer gibime geliyor.

En iyi rekabetçi FPS oyunu diyebiliriz. Rakibi yok. (Şimdi R6'cılar gelecek, iyi izle.)
Evet doğru bildin.
FBİ open up.
Rainbow Six Siege en iyi rekabetçi oyundur aga çeşitlilik var taktik desen baya fazla.
Ben CS'de gümüşken Valorant'ta Bronz maçta 30 vuruyordum. Kan alırlarmış, bambasit oyun, alıyorsun Phantom'u tokatlıyorsun herkesi.
Valorantta bronz maç diyorsun bak.
Adam demiş ki daha hard ranked maçlarda yani çık bir altın platine görürsün o zaman

Oynama o zaman. Bilgisayarın drop yiyor diye boş yere kötülüyorsun.
Bilgisayarım drop yiyor diye oyunu kötülemiyorum, 100-150 arası FPS değerleri alıyorum. Ama sürekli %20 kullanacağına sadece rapor yendiğinde %20 kullanıp hileyi bulmaya çalışsaydı fena olmazdı.

Arkadaşlar onlarca böyle konu var, biliyorum. Ama canım bu 2 oyun hakkında tartışmak istiyor, CS:GO'yu yüceltip, Valorant'ı gömmek istiyor.
Ben Valorant'ı gömmeye başlıyorum, atış hissiyatı yok, boncuklu silah gibi sıkıyor. Çöp oyun.

CS:GO yüzünden 2 senem gitti mevlana görmekten sıkıldım her türlü Valorant'ı destekliyorum Riot'a başarılar.

Usta CS'de hile, hile var usta. Valo uçuyor uçuyor usta, anti cheat var usta.

Yeni konular

Geri
Yukarı