CS:GO vs Valorant

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi sizcd hangisi daha iyi?(zevkler ve tatlar tartışılmaz)bence CS:GO. Neden diye sorarsanız maplerin atmosferi, o keleşten çıkan merminin buharı, bombaların öneminin en değerli olduğu oyun, tabii ki bir de en önemlisi kol: Çünkü kol olmazsa düzgün bir spray atamasınız. Ama en büyük sorunu hileler. Uçan mevlana dahil size her türlü fanteziyi yaşatabiliyorlar ve oynununuz zehir olabiliyor. Valorant'ta halen şaşırıyorum LoL'e gram bakmayıp onlarca yüksek elo oyuncularının script konusuna gram bakılmamasına rağmen Valorant'ya değer vermesi beni şaşırttı. Ama oyun sanki yapmacık bir atmosfer sunuyor. Oyunda spray yok ister istemez kafaya gidiyor mermi. Onun dışında karakterlerin özelliklerinin olması ve bunun oynu bayağı etkilemesi de iyi bir özellik. Sizce Valorant mı CS mi? Yorumlarınızı bekliyorum...

Rus'lar ve hileler yüzünden oynanmıyor ki CS:GO ayrıca Valorant'ın optimizasyonu daha iyi.

Aynı başlığın 1000. konusu ama CSGO. Valorantta spray sistemini beğenemedim, ve hem adamı vurmaya çalışıp hem skill kullanmak bana göre değil. Atmosfer olarak da CSGO’yu tercih ederim. Espor sahnesinde de valorantın daha fazla revaçta olmasının sebebi terörist kelimesinden dolayı CSGO’nun desteklenmemesi. Günümüzde de Space Soldiers dünya şampiyonluğundan sonra TRCS diye bir şey kalmadı.

CS:GO oyuncusuyum. Hile önleme sistemi REZALET. Rezalet demek bile iltifat hatta :D Valorant diyorum ben oynamadığım halde :D

Bu arada kitle konusunda yine bana göre Csdeki ruslar mı valodaki küçük yaştaki kardeşlerimiz mi derseniz tabikide ruslar.Çünkü toxic olanları veya sadece cyka blyat diyenler 10 maçta bir anca.Ama valoda sanki skinli daha çok vurcakmış gibi dilenen troll ve mızmız kişiler hemen hemen her maçta var.

Yeni konular

Geri
Yukarı