CS:GO vs Valorant

Tartışmaya açık bir konu. Sizin düşünceleriniz neler? Sizce hangisi daha iyi? Sebepleri ile birlikte yazarsanız çok mutlu olurum.

Edit: Valorant'ın CS:GO özentisi olduğunu söyleyen geniş kitleye de seslenmek istiyorum. Her MMOFPS oyunu CS:GO çakması değildir.
Bana kalırsa Valorant Counter-Strike'ye göre bir tık daha önde. Neden diye soracak olursanız; hani özellikle açık dünya oyunlarında deriz "belli bir yerden sonra kendini tekrar ediyor" diye, bu tarz bir etki yaratıyor bende Counter-Strike.

Sizin düşüncelerinize saygım sonsuz.

Bence CS:GO hem grafik anlamında hem spray anlamında daha iyi ve Valorant'ın kitlesi biraz toxic CS:GO'nun ortamı daha güzel.

Oynayış olarak CS:GO bence ezer geçer ama Valorant'ın o kadar çok artısı var ki
1- hile yok denecek kadar az (CS de her Mac neredeyse hile geliyor)
2-Türkiye sunucusu (CS de ping 60'ın altına düşmüyor ve Valorant'ta 15-30 arası.
3-oyun kitleleri ikisi de gereksiz yere küfreden çocuklardan oluşuyor ama bu Valorant'ta bir tık daha az gibi.
4-gelen güncellemeler Valorant yeni bir oyun olduğu için ve popüler olduğu için olsa gerek sürekli güncelleme geliyor.

2-Türkiye sunucusu (CS de ping 60'ın altına düşmüyor ve Valorant'ta 15-30 arası.
3-oyun kitleleri ikisi de gereksiz yere küfreden çocuklardan oluşuyor ama bu Valorant'ta bir tık daha az gibi.
4-gelen güncellemeler Valorant yeni bir oyun olduğu için ve popüler olduğu için olsa gerek sürekli güncelleme geliyor.
Hocam bu hileler bir tek size geliyor herhalde.
Geçen SSG modu girdim, maçta mevlana yoktu.
Evet ciddiyim, maçta hile yoktu.
Sunucu konusunda artısı var ama ben 40-50 arası ping alıyorum CSGO'da.
Biraz da zevk meselesi ama ben Valorant oynadığım zaman sanki daha kapalı betadaymış gibi hissediyorum.
Oyunun daha alacağı çok yol var.

Sıkılmadınız mi bu konuyu açmaktan. Onlarca konu açıldı bununla ilgili. Herkesin zevki farklı. Ornegin ben gerçekçi oyunlari sevdiğim için CS:GO tercih ederim. Başkası gider özellik kullanilan, fantastik oyun sever Valorant oy

Konuyu beğenmediysen zaten girmezsin.Ben sadece sizlere göre artı ve eksilerini öğrenmek istedim.
Valorant'ın sprey konusu sanırım oynanış bakımında sizde bir farklılık yarattı günümüz oyunlarda artık bunların olması çok normal gerçekçilik aslında biraz da bunun altında yatıyor.

CS:GO'daAvrupa serverında 12mbps downlaod internet ile 40 ping alıyorum, tabii biri bağlanırsa bu 60-70 oluyor. Ayrıca 40-30 ping farkı oluncada profesyönel oyuncu olmuyorsunuz. Hile de prime değilseniz ve güven faktörünüz yüksek değilse bir zahmet hilelerden şikayet etmeyin.

Cs;Go nun grafikleri bence çok kötü, misal mermi değiştirme animasyonları, boncuk tabancası gibi, VALORANT ta vandalın o çubuğunu çekerken hissettiğin şey ile alakası yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı