CS:GO'da hile kullanmadığım halde ban yer miyim?

RPacK

Hectopat
Yer
Türkiye
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şunu belirteyim ki hiçbir surette hile kullanmadım ve kullanmayacağım. Şu son girdiğim birçok maçta yine birçok VAC shot atmaya başladım tesadüf olarak. En basitinden daha az önce girdiğim maçta adamın yerini tahmin ederek direkt vurdum. Görseniz kesin hile derdiniz ancak oyun bilgisiydi, hatta takım arkadaşım ne kadar anlatmama rağmen ben hileyle oynamam deyip çıktı. Neyse burada uzunca anlatmaya gerek yok. Üstelik her maç neredeyse rapor yiyorum karşı takımdan chate yazıyorlar hile diye. Ow ban yeme ihitmalim var mı, yersem de ne olur? Bilenler anlatırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şunu belirteyim ki hiçbir surette hile kullanmadım ve kullanmayacağım. Şu son girdiğim birçok maçta yine birçok VAC shot atmaya başladım tesadüf olarak. En basitinden daha az önce girdiğim maçta adamın yerini tahmin ederek direkt vurdum. Görseniz kesin hile derdiniz ancak oyun bilgisiydi, hatta takım arkadaşım ne kadar anlatmama rağmen ben hileyle oynamam deyip çıktı. Neyse burada uzunca anlatmaya gerek yok. Üstelik her maç neredeyse rapor yiyorum karşı takımdan chate yazıyorlar hile diye. Ow ban yeme ihitmalim var mı, yersem de ne olur? Bilenler anlatırsa sevinirim.

Ban yemen için ciddi bir report ve Overwatch şüpheli tespitinde bulunulman lazım zamanında 6K saatlik hesap boşu boşuna gittiği için VAC bandan çok sıkıntı bir durum novaların Overwatch yapması o yüzden gamesensein ne olduğunu bilen Overwatch izleyenlere denk gelmek için dua et

Ban yemen için ciddi bir report ve Overwatch şüpheli tespitinde bulunulman lazım zamanında 6K saatlik hesap boşu boşuna gittiği için VAC bandan çok sıkıntı bir durum novaların Overwatch yapması o yüzden gamesensein ne olduğunu bilen Overwatch izleyenlere denk gelmek için dua et.

Ne alakası var Overwatch kararına göre ban yenilmiyor overwattch kararı hile seçtiyse şahıs incelemeye gider doğruysa ban yer demek ki zamanında bir şey açmışsınız ban yemişsiniz oyuncuya ban atma hakkı verilir mi?

Overwatch'da izleniyorsun. Ardından çok fazla hile bildirimi gelirse sistem inceliyor. Dosya varsa VAC hayırlı olsun. Öyle yok ben açmadım durup durukken gibi nedenler olmuyor.

Ben hiçbir hile programı kullanmamama rağmen yemiştim, VAC çok da güvenilir bir koruma sistemi değil bence bu yüzden VAC korumalı oyunlara girmiyorum bile artık.

Daha önce hiç hile açmadım ama VAC yedim diyen biri ya yalan söylüyordur ya da farkında olmadan başka bir programdan dolayı ban yemiştir. Overwatch banı farklı bir şey profesyonel oyuncular bile oradan banlanmıştı ama VAC ayrı bir sistem.

Geri
Yukarı