CS:GO'da VAC yiyip ben hile falan kullanmadım ayağına yatanlar

Hesabımı arkadaşıma vermiştim hile açmış ban yemiş. Hesabım yıllardır VAC banlı, geçenlerde de 250 TL verip başka hesaptan Prime aldım. Etrafınızda iyiliğinizi suistimal eden arkadaşlarınız olmasın.

Sen çok mu akıllısın kanka

Ben şimdiye kadar hile yemedim. Evet akıllıyım teşekkürler 😃

Hesabımı arkadaşıma vermiştim hile açmış ban yemiş. Hesabım yıllardır VAC banlı, geçenlerde de 250 TL verip başka hesaptan Prime aldım. Etrafınızda iyiliğinizi suistimal eden arkadaşlarınız olmasın.

Hesabını başkasına vermekle 100% kabahatlisin çünkü hesap kişiye özeldir.

Ölüm kamerası ile şüpheli olan oyuncunun profiline girip complient ve oyunu seçin açıklama kısmına yaptığı hileyi yazın bu şikayet ile son 20 gündür gün içinde ilk oyuna girişte 60'a yakın VAC ban mazsage aldım.

Sen ne yazdığını bilmiyor musun bı oku bakalım ne yazmışsın. Hile diyor orda diğer şeyleri katmamışsın

Evet konuda sadece VAC den bahsettim ama sadece hileden ban alınmaz başka yollardan da ban alınabiliyor. Yine söylüyorum iyi oku, bu konu sadece VAC yani hile ile ilgili.

Hesabını başkasına vermekle 100% kabahatlisin çünkü hesap kişiye özeldir.

Tamam “progamer” kardeşim ben kabahatsizim demedim etrafınızda böyle arkadaşınız varsa arkadaşlığınızı gözden geçirin dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı