CS:GO'da yasak aldım

H
Eki Görüntüle 761026
Herkese selamlar. Bugün CS:GO ya girdiğim de bu fotoğraftaki şeyi gördüm. Ama ben hiç 3.parti yazılım kullanmadım. Bu Overwatch ban sanırsam Steam'de hesapta VAC yasağı yok yazıyor. Hile kullanmadığıma yemin edebilirim. (resimdeki hesap benim değildir)
Hileden dolayı ceza almamışsın yanında bulunan kişiler hile kullandığı için o maçları silmişler.

Birlikte lobi kurduğun birisi VAC yemiş. Bilerek o kişiyle lobi kurduğun için birlikte oynadığınız tüm maçlarındaki kazanmalar, öldürmeler, puanlar vs. her şey silindi ve güven faktörün de düştü. Yasaklanmadın yani, cezalandırıldın.

Bilmediğiniz, tanımadığınız, güvenmediğiniz adamlarla maça girmeyin diye boşa demiyoruz.

Anladığım kadarıyla olay şöyle;
Görüntü sana ait değil arkadaşının vs. Genel bekleme süresi genellikle 3.parti yazılımlardan (skin changer vs) ve hile kullanımından verilir. Sarı ve kırmızı olarak iki tanedir. Parti üyesi yasaklandı uyarısı ise 5 kişilik takımda 1 kişi ban yiyince diğer üyelere bu uyarı gelir ve maç silinir. Sen hile ve yazılım kullanmadıysan endişe edecek bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı