CS2 acayip iyi olmuş

Kanka bi ton yenilik
Smoketan mermi geçmesi gibi mi? Devrimsel gerçekten. Ben yapılan işi kötülemiyorum, ben Valve'ın tembelliğini ve bunun karşılığında CS kitlesinin yine de onu övmesini kötülüyorum. Kötü yapılan işe kötü dersin. Yıllardır güncelleme neredeydi? Valorant çıkmasa CS2 bile çıkar, çıkmaz muamma.

Smoketan mermi geçmesi gibi mi? Devrimsel gerçekten. Ben yapılan işi kötülemiyorum, ben Valve'ın tembelliğini ve bunun karşılığında CS kitlesinin yine de onu övmesini kötülüyorum. Kötü yapılan işe kötü dersin. Yıllardır güncelleme neredeydi? Valorant çıkmasa CS2 bile çıkar, çıkmaz muamma.
Smoke'dan mermi geçmesi değil, Smoke'nin direk bir entity olarak map'de yerini alması gibi. Şu an hiç bir FPS oyununda bunu göremezsin çünkü yapılmadı. Ha çok mu devrimsel? Hayır. Ama örneği tek mi? Evet. Ayrıca CS2 gibi bir oyunun su fiziklerinin Starfield'den daha güzel olması ayrı bir komedi. Tembellikden bahsedecek olursak re-skin olarak sürülen Starfield'e bak derim. Fallout 4 space mod olmuş bildiğin. Bu bile açıklıyor neden insanlar CS2'yi sevdi, övdü, güzel olmuş dedi. Beklentiler de önemli bu konuda sen araba'da ak ile sıkmayı bekliyorsan bir yenilik olarak hangi oyunu oynadığına bi bakman gerek. Map'in A bölgesinden B bölgesine smoke duvar mı çeksinler ne yapsınlar? Sage gibi insanları mı rez'leyelim yenilik devrim olması için? Ne bekliyordun ki?

Ayrıca grafiksel olarak yenilikleri bi kenara, Sistematik, yeni hitboxlar, fizikler, Vac sistemi, Sub-Tick sistemi ve sayre daha bir ton yenilik geldi oyuna. Tabii görmek isteyene, kimi gelir der hiçbir yenilik gelmedi böyle boş konuşur, diğeri gelir gelen yeniliklerin farkında olup beğenmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı