CS2 hakkında atılan Tweetler

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar CS2 hakkında tartışmak için bu konuyu açtım.
Aklımda bazı sorular var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İngilizcem olmadığından tam anlayamayabiliyorum ama burada ne demek istenmiş? Tweet'in yorumlarında bir görsel atılmış sunucular offline.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle biri de şu an çıkıyor demiş.
@NotAKnightAnymore

Son düzenleme:
Arkadaşlar CS2 hakkında tartışmak için bu konuyu açtım.
Aklımda bazı sorular var.

İngilizcem olmadığından tam anlayamayabiliyorum ama burada ne demek istenmiş? Tweet'in yorumlarında bir görsel atılmış sunucular offline.

Böyle biri de şu an çıkıyor demiş.

İlkinde CS Ağına bağlanılıyor diyor. Oyuna şu anda girdiğinde verdiği mesaj.
İkincisinde ise CS2'nin şu anda çıkış yaptığını söylüyor.

Yani bu mesaj altında bilgiler toplanıyor.

Bir yayinci canli yayinda CS2'nin yayinlanmasini bekliyor. Digeri de sunucularin kapatildigini ve beklemekte oldugunu belli ediyor. Bos beles isler yani.

Bu gece çıkması bekleniyor oyunun. Şu an CS:GO sunucuları kapandı.
Dün de öyle dendi ancak çıkmadı.
Bugün olacağı ne kadar kesin? ESL miydi tam hatırlayamadım o turnuvalar bittikten sonra çıkacaktı bitti mi?

Evet doğru, şu anda CS-GO ve CS2 sunucuları kapatıldı. Güncelleme yapıyorlar sanırım.
Sonunda beklenilen oyun gerçekten çıkış yapacak. İnsanları bu kadar boş beleş oyalamayın bir marifeti yoktu.

Dün de öyle dendi ancak çıkmadı.
Bugün olacağı ne kadar kesin? ESL miydi tam hatırlayamadım o turnuvalar bittikten sonra çıkacaktı bitti mi?
Bugün olacağı %99 gibi. Gece 1-3 arası güncelleme gelmesi muhtemel. Her zaman o saatlerde geliyor. Turnuva konusu sıkıntı. Şu an halihazırda devam eden Monte-Complexity maçı epey aksadı sunucular kapandığı için ama devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı