CS2 haksız yere atılan VAC ban açılır mı?

Tamam kanka sen haklısın sen ve çevrende gerçekleşmeyen bir olayın başkası için de gerçekleşme ihtimali SIFIR. Mantık muhteşem. 20 tane mesaj yazdık buraya bir tanesini okuyup dır dır yapıyorsun. Birçok kez kontrol ediliyor dediğin sistem de haksız yere ban atıp sonrasında banı kaldırılan tonla insan var. Haksız bir şekilde hata yapıp ban atan ve sonra kaldıran sistem, hata yaptığını tespit etmek konusunda da hata yapabilir ama bunu kafanız algılamıyor, inatla basmıyor. Tek düze sabit bir düşünce yapısı. İnsan sizi okurken hayret ediyor. Daha fazla tartışmayacağım yukarıdaki mesajlar ban cezası almam ile alakalı yazı var bu konuda yine tartıştım. Tatmin olacaksan ben hileyim kanka burada SLR adlı kullanıcıyı ikna etmek için yalan konuşuyorum, gösteriş olsun diye Valve ve ekibine yaklaşık 100 tane ticket/mail attım. SLR ve diğer “Yazılımsal hata” kavramından bir haber insanlara kendimi ispat edip banımı kaldırmak istiyorum amacım kesinlikle çözüme kavuşmak değil. Umarım tatmin olmuşsundur.
Tamam kankam. :D

Geri
Yukarı