CS2 haksız yere atılan VAC ban açılır mı?

SK69

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iki üç sene once CS:GO'da kesinlikle hile acmadan bir iki sans eseri vurus sonrasi VAC ban yedim ve cok mail attim destege gittim odur budur derken geri alamadim CS2 cikacagini duydum banim acaba yeni oyunda kalkar mı yoksa devam mı eder? Hiç olmadi envanterimi kurtarabilir miyim? Bilgisi olan varsa yardimci olursa cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS 2 zaten çıktı. Yasaklamanız yeni güncellemeyle birlikte kalkmaz ayrıca hâlâ daha CS 2 envanterinizdeki ögeleri takaslama veya Topluluk Pazarı’nda satışa çıkarma hakkına sahip değilsiniz.
Kısacası CS 2’nin çıkışı sizi etkilemiyor.

Merhaba iki üç sene once CS:GO'da kesinlikle hile acmadan bir iki sans eseri vurus sonrasi VAC ban yedim ve cok mail attim destege gittim odur budur derken geri alamadim CS2 cikacagini duydum banim acaba yeni oyunda kalkar mı yoksa devam mı eder? Hiç olmadi envanterimi kurtarabilir miyim? Bilgisi olan varsa yardimci olursa cok sevinirim.
Yeni oyun çoktan çıktı bile. Banın gideceğini hiç sanmıyorum. Geçmiş olsun

Şans eseri vuruş ile VAC yemezsiniz. VAC bilgisayarınızda tarama yapar, oyuna enjekte edilmiş dosyaları tarar ona göre VAC ban atar. Dedected - undedected hileler bu yüzden vardır. Eğer haksız bir şekilde VAC ban yediyseniz ise arka planda oyuna müdahale eden program vardır, hakkınızı savunmak için olayı tüm detaylarıyla Steam desteğe yazın.

Yok kanka açılmıyor unut o hesabı, hayatımda bir saniye bile hile kullanmadım CS de ona rağmen CS GO dan VAC-BAN yedim, 20 tane mail attım geribildirimde bulundum ama nafile. Damlar şimdi "Hile yapan yaptım demiyor hile yapmışsındır." diyen kıtlar.

Ow banı haksız olabilir VAC neredeyse imkansız.
Yok öyle bir şey ben yedim olum bırakın bu lafları artık ya deliriyorum çok bilmiş bilmiş konuşmalarınıza, bizzat kendim yedim hayatımda bir saniye kullanmadım, öncesinde sonrasında yok, hesabım çalınmadı bir şey olmadı, "Voc bon omkonsoz" nerden biliyorsun ??

Yok kanka açılmıyor unut o hesabı, hayatımda bir saniye bile hile kullanmadım CS de ona rağmen CS:GO'dan VAC-ban yedim, 20 tane mail attım geribildirimde bulundum ama nafile. Damlar şimdi "hile yapan yaptım demiyor hile yapmışsındır." diyen kıtlar.

Yok öyle bir şey ben yedim olum bırakın bu lafları artık ya deliriyorum çok bilmiş bilmiş konuşmalarınıza, bizzat kendim yedim hayatımda bir saniye kullanmadım, öncesinde sonrasında yok, hesabım çalınmadı bir şey olmadı, "voc bon omkonsoz" nereden biliyorsun?

İşte biri de bu sanada geçmiş olsun.

Geri
Yukarı