CS2 haksız yere VAC ban atılır mı?

Çok iyi oynuyorsan yersin ;)
VAC sistemi oyununuzu izleyip karar vermez. Bilgisayarda oyuna müdahale eden bir uygulama varsa bunu tespit eder ve ona göre yasaklama alırsınız.
Tabii ki tamamen kusursuz çalışmaz ancak haksız yere yasaklama alanların neredeyse hepsinin yasaklamaları geri alınmakta.
En son AMD yazılımıyla ilgili problem çıkmıştı, o da düzeltildi.
Yani hile yazılımı kullanmıyorsanız endişe etmeyin. Overwatch sistemi de şu an devre dışı.

Dostum şahsen deneyimledim vaclive tamamen blr balon haksız yere atılırsa da açılıyor ban.

VAC sistemi oyununuzu izleyip karar vermez. Bilgisayarda oyuna müdahale eden bir uygulama varsa bunu tespit eder ve ona göre yasaklama alırsınız.
Tabii ki her sistemde olduğu gibi kusursuz çalışmaz ancak haksız yere yasaklama alanların neredeyse hepsinin yasaklamaları geri alınmakta.
En son AMD yazılımıyla ilgili problem çıkmıştı, o da düzeltildi.

Cidden CS'yi bırakma sebebim hem sıkılmam hem de bu hileler konusu oldu böyle yazmışsın ama en basitinden ezglobal ban yedirtmiyor VAC sadece bedava olan hileleri tespit eder.

Cidden CS'yi bırakma sebebim hem sıkılmam hem de bu hileler konusu oldu böyle yazmışsın ama en basitinden ezglobal ban yedirtmiyor VAC sadece bedava olan hileleri tespit eder.

Ezglobal ban yediriyor dostum skeet bile Dt oluyor GitHub pastemi ayakta kalacak🥶
(Skeet yani gamesense ban yedirmeside oyunun koruması iyi olduğu için değil son zamanlarda devin avelliğinden)

2021 yılında VAC ban yemiştim, hilesiz bir şekilde. Ticket attım haksız yere olduğu için ve açıldı hesabım. Neden yedim bilmiyorum bile. Hala tırsarım arada, tekrar yemekten korkuyorum. :D

Ezglobal ban yediriyor dostum skeet bile dt oluyor GitHub pastemi ayakta kalacak🥶

Dostum tamamda illa seninde maçına hileler gelmiştir Valve'nin temeli sağlam değil şahsen Valorant'a baktığın zaman maç girmeden ban atıyolar biri 23 yıllık oyun ve hilecileri hala barındırıyor biride 3 yıllık oyun.

Geri
Yukarı