Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 adaylığını resmen açıkladı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen kardeşim bıktık ya. Reis seçilse de şu dolarla, faizle nasıl uğraşılıyormuş bir gösterse bize 😏
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Cumhurbaşkanı karşısına Kemal Kılıçdaroğlu'nu açık açık istiyor. Resmen gazlıyor aday ol diye. Bakalım muhalefet bu söyleme ne cevap verecek? Yüreğin varsa cesaretin varsa karşıma çık diyor her fırsatta.

Reis kk'nin kazanabilecek potansiyeli olduğunu düşünse şimdiye kadar şutlamaz mıydı bir düşünsene? Tabii rakip olarak onu isteyecek.

Dediklerinizi tam olarak anlayamadım. Ankara'yı bırakmamak için Mansur u aday yapmazlar mı diyorsunuz?
Evet.
Ankara'da normalde ittifaklar dengede oluyor. Ama Mansur Yavaş, orada rakip ittifaktan da oy alıyor.
Başkentin Büyükşehir Belediyesi çok önemli. Bir kez daha onunla ABB seçimine girerler. Sonraki seçimlerden önce şehir genelinde oy farkı açılırsa yerine farklı biri aday yapılır.

Lütfen yanlış bilgi yaymayalım hocam. Kendisi çok iyi bir hizmet adamı'dır. Sadece biz(halk) onun hizmet kategorisine girmiyoruz. Yoksa yani lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dedikleriniz çok mantıklı geldi ben de biraz araştırıp hizmet ettiklerini buldum.

Bunlar gibi olsak kesin iyi hizmet alırdık.

Benim komplo teorim, muhalefet Kılışdarı aday gibi göstermeye devam edecek ki Akp gerçek adaya rahatsızlık vermesin, son ana kadar bu şekilde gidip aday açıklanması gereken son gün Mansur'u açıklayacaklar böylelikle Akp golü yemiş olacak.
Bak bu mantıklı, bunu düşünmemiştim. Umarım bu şekilde düşünüyorlardır, eğer düşünmüyorlarsa seçimde muhalefetten ümidi keserim.

Aynen kardeşim bıktık ya. Reis seçilse de şu dolarla, faizle nasıl uğraşılıyormuş bi' gösterse bize 😏

Kemal Kılıçdaroğlu 12 yıla 10 seçim yenilgisi sığdırdı yetmedi mi?

Daha iyi bir aday istemek suç galiba? Sürekli AKP'yi eleştirmek muhalefeti iyi yapmıyor. Akp'nin yanlışları muhalefetin yanlışlarını doğru yapmıyor.

Not: Siz Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyebilirisiniz. Ama bence muhalefet daha iyi bir aday bulabilir. Daha doğrusu bulmalı. CHP seçmeni bile Kemal Kılıçdaroğlu'nu istemez beğenmez iken bu neyin inadı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı