Cumhuriyetten daha iyi yönetim biçimi var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İslam güçlenmiyor aksine İslam güç kaybediyor. Dinsizlik ve farklı dinler çok daha yaygın hale geldi son yıllarda, Müslüman'ım diyenlerin de çoğu tatlı su müslümanlığı yapıyor. Şeriatı ancak rüyanızda görürsünüz yani.

Ayasofya.

Aynen %25'lik deist olan nüfus artmaya devam ediyor ve İslam oluşu güçleniyor değil mi çok komik.

İçimizdeki sahte Müslüman'lar dinden çıkıyor bizim için sıkıntı yok.

Ayasofya.

İçimizdeki sahte Müslüman'lar dinden çıkıyor bizim için sıkıntı yok.

1668700127737.png

Akşam akşam güldürdün ayasofyanın kapısı aklıma geldi 🤣 🤣

Açıldıktan sonra namaz için gelenler tarafından zarar verilen Ayasofya mı? Ayasofya açılmamalıydı, açılması çok yanlış bir karardı. Hükümet değişince yeniden kapanacak ama 🙂. Ayrıca açılmasının sebebi tamamen malum partinin İslam'ı sömürme amaçlı kullandığı politikaları, İslam'ın güçlenmesiyle falan alakası yok yani.

Rüyanda görürsün.

Noldu profiline laf edince korkudan değiştirdin mi? 🤣
Ayrıca o ayasofya bal gibi kapanacak gerekirse zorla orası artık cami olacak bir yer değil içeriye 1 kere bile girmemişsin kapısına bile gitmemişsin ayasofya diyorsun Allah'ın cahili.

Rüyanda görürsün.

Ekrem ve Mansur AKP'yi eze eze geliyor, muhalefet en başından karşıydı zaten camii olarak açılmasına. İlk yapıldığı zamanlarda kilise olarak kullanılan bir yeri Müslüman'ların ne kadar güçlendiğini (!) göstermek için kullanmanda çok komik.

Noldu profiline laf edince korkudan değiştirdin mi? 🤣
Ayrıca o ayasofya bal gibi kapanacak gerekirse zorla orası artık cami olacak bir yer değil içeriye 1 kere bile girmemişsin kapısına bile gitmemişsin ayasofya diyorsun Allah'ın cahili.

Gittim gördüm elhamdüllilah. Neden korkacağım ulan istediğim fotoyu koyarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı