Custom Sıvı Soğutma Tanıtım Rehberi

Hocam kit olarak satılan sıvı soğutma sistemleri nasıldır ?
Complete Kit Computer Water Cooling | eBay buradakiler mesela alıp montaj yapmak kalıyor sadece, aynı performansı yakalayabilir mi ?
Onlar da gayet iyiler... Örneğin şu önerilebilir ve GPU için de blok alınabilir ilave olarak. O linkini verdikleriniz biraz basite kaçmış, hem GPU için olan o basit blok (GPU'yu soğutursun ancak V-Ram'ler ne olacak? Onlar da aşırı ısınıyor ve soğutulması gerek) hem de radyatör ince.

Yukarıda da paylaştığım bu kidi kesinlikle öneririm:

2015-09-06-12_57_47-xspc-raystorm-d5-photon-rx360-v3-watercooling-kit-by-xspc-jpg.102354
2015-09-06-12_59_15-xspc-raystorm-d5-photon-rx360-v3-watercooling-kit-by-xspc-jpg.102355

Z11 Neo'ya sığmaz sanırsam bunlar Full Tower bir kasa lazım o da ek masraf demek.

Ben bir ara pişmandım Cooler Master mastercase pro 5 aldığıma geldiği gün içinin ferahlığını öğrenince dedim ki iyi ki bunu almışım. :)

Z11 Neo'ya sığmaz sanırsam bunlar, Full Tower bir kasa lazım o da ek masraf demek.
O diğer linkini verdiğiniz radyatör de sığmayacaktır.
Hani kasanın içine sığdırmanız da şart değil, kasanın arka dış tarafına da monte edebilirsiniz benim gibi...

Ben kararı mı verdim aynısını yapacağım. :) @er36po sizce nasıl bu ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
çok benzer sistemler. Tek merak ettiğim şu 0.39 da boş bir boru var psu ya inen o oradan nasıl geçecek ? o deliği nasıl açarım ? siz sanayi'de yaptırmışsınız. :/

@Mert Can Ayhan, gayet güzel bir sistem. Nereden baksanız 4-5 bin TL Türkiye fiyatı var.

Borunun her hangi bir yerden geçmesi gayet kolaydır. Tek yapmaniz gereken; herhangi bir matkap ucuna istediğiniz bir ölçüde sac delici bir aparat almak olacak.

O diğer linkini verdiğiniz radyatör de sığmayacaktır.
Hani kasanın içine sığdırmanız da şart değil, kasanın arka dış tarafına da monte edebilirsiniz benim gibi...
Sıvı rezervuarlarından bahsetmiştim sığmaz diye radyatörleri elbette kasanın dışına monte ederim.

Geri
Yukarı