Cyberpunk 2077 alınır mı?

İleride ancak alınabilir çünkü oyunda performans düşüklüğü var ve çok iyi sisteme sahip olanlar bile drop vs. sıkıntıları yaşıyorlar. Düzeltilip öyle alınması daha doğru olur. Tabii bu benim kendi fikrim alıp almamak size kalmış durum.

Oyunda şu an hatalar ve optimizasyon sorunları var ancak zamanla düzelecektir. Sisteminize yakın bir sistem kullanıyorum mediumda akıcı bir şekilde oynayabiliyorum FPS'im 50 65 arası. Oyun içinde şu ana kadar oyundan çıkmamı gerektirecek bir hata olmadı bazen sinematiklerde karakter yerden çanta alıyor çanta görünmüyor gibi hatalar oldu sadece. Satın alıp deneyip iade edebilirsiniz ya da bir süre bekleyip güncelleme bekleyip duruma göre bakabilirsiniz.

Galiba siz Ubisoft firmasının oyunlarını hiç oynamadınız? Alınır hocam gerçekten çok güzel bir oyun.
Ubisoft mu? Bugisoft olmasın o? Yani ben dedimki arkadaşımız beklesin en azından bugsuz oynamak bug dolu bir şeyi oynamaktan iyidir.

Şu Technopat'taki bazı elemanlar var her şeye negatif her şeye karşılar her şeye itiraz ediyorlar. Nasıl tiplersiniz siz ya :D oyun bug doluymuş. Şu kullandığı abartı terime bak :D. Gülüyorum sadece sayın Technopat forumu :)

Şu Technopat'taki bazı elemanlar var her şeye negatif her şeye karşılar her şeye itiraz ediyorlar. Nasıl tiplersiniz siz ya :D oyun bug doluymuş. Şu kullandığı abartı terime bak :D. Gülüyorum sadece sayın Technopat forumu :)

Pardon ama herkesin kendi görüşü var. Herkes sizle aynı düşünmek zorunda değil. Sizin gibiler de bunu anlamıyor işte.

Abartı derken :D? Az bile söylenilen. Yıllardır üstüne çalışılan bir oyunda, üstüne bir de insanlar bu kadar beklentiye girmişken oyunda birsürü bug olması bence çok saçma :D. Sana iyi gülmeler.
Abartı derken :D? Az bile söylenilen. Yıllardır üstüne çalışılan bir oyunda, üstüne bir de insanlar bu kadar beklentiye girmişken oyunda birsürü bug olması bence çok saçma :D. Sana iyi gülmeler.
@windows 10 delisi O kadar komik ki yazdığım şey, gülmeyi unuttum.

Abartı derken :D? Az bile söylenilen. Yıllardır üstüne çalışılan bir oyunda, üstüne bir de insanlar bu kadar beklentiye girmişken oyunda bir sürü bug olması bence çok saçma :D. Sana iyi gülmeler.

@windows 10 delisi o kadar komik ki yazdığım şey, gülmeyi unuttum.

Siz oyunu oynadınız mı?
Çünkü ben 10 saate yakın oynadım ve öyle aşırı bug yok. Ya ben çok şanslıyım ya da siz internetten gördüklerinizle yorum yapıyorsunuz.

Siz oyunu oynadınız mı?
Çünkü ben 10 saate yakın oynadım ve öyle aşırı bug yok. Ya ben çok şanslıyım ya da siz internetten gördüklerinizle yorum yapıyorsunuz.
Oyunu oynamadım ama gördüklerime ve birçok insanın söylediklerine göre yorum yapmak zor olmasa gerek. Uzun zamandır dile getirilen bir oyun. Ve üstüne yıllarca çalışılıyor. Yeni çıkan bir oyunda elbette hatalar olacaktır ama böyle bir beklentiye girmişken bu kadar sorunla birlikte gelmesi tam anlamıyla saçmalık bana göre. Optimizasyon sorunu da ayrı bi' konu zaten :D. Sadece oyunun sistem gereksinimlerine bakılınca bile anlamsızlık söz konusu. Forumda oyunla ilgili bir konu açıldığında çoğu kişi "uzun zamandır üstüne çalışılan bir oyun optimizasyon sorunu olacağını sanmam" dedi.

Geri
Yukarı