Cyberpunk 2077 Almak İçin Sebepler

O yapımcının test sistemi diye biliyorum, özellikle Cyberpunk 2077 için kurulmuş özel bir sistem değil okuduğum kadar.
Aynen öyle. İlk gameplay 1080Ti ile oynanarak verildi. Bundan yola çıkarak minimum 1080Ti gerekiyor gibi algılandı. Bende de 1080Ti var, minimumu mu karşılayabiliyorum sadece yani? :) 1080Ti demek 2080 demek sayılır. Aynı FPS'leri veriyor diye. En güçlü kartta 2080Ti olduğuna göre 3000 serisi kartlar mı geliyor acaba? :)
1 TL koysa bile alır. Hatta 50 lira artar. 10x30=300 [emoji16]
Aynen öyle :)
75 Kuruş bile yeterli olur ama gel gelelim ki halkımızın çoğunluğu, Nerede beleş oraya yerleş kafasında :) Yapacak bişey yok.
☹ Maalesef.

Ülkede oyuna olan saygıyı oluşturasıya kadar 5 nesil geçer. Sanal olan herşey sanki hırsızlık yapıp bedava kullanmak sevapmış gibi bir anlayış var, Metro Exodus istiyordum ve Game Pass Ultimate ile 6 liraya oynama imkanım oldu. Fırsat kollarsan ve her oyun çıktığı gibi oynamazsam kendimi keserim kafasında olunmasına gerek yok. CDPR Witcher 3'te 75 liradan çıkarttı da noldu? Yine herkes korsan kullandı, yazık.

Ülkede oyuna olan saygıyı oluşturasıya kadar 5 nesil geçer. Sanal olan herşey sanki hırsızlık yapıp bedava kullanmak sevapmış gibi bir anlayış var, Metro Exodus istiyordum ve Game Pass Ultimate ile 6 liraya oynama imkanım oldu. Fırsat kollarsan ve her oyun çıktığı gibi oynamazsam kendimi keserim kafasında olunmasına gerek yok. CDPR Witcher 3'te 75 liradan çıkarttı da noldu? Yine herkes korsan kullandı, yazık.
Witcher 3'ü korsan olarak kullanmak katliamdır, faciadır ve Allah katında günahtır bence :( :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cyberpunk temasını çok seviyorum, benim için tüm yılların oyunudur Cyberpunk 2077.
Witcher 3'ü korsan olarak kullanmak katliamdır, faciadır ve Allah katında günahtır bence :( :)
Hesaplaşma gününde içlerinden geçeceğim, ülkede herkesin oyun oynamaya başlaması bile sıkıntı. Kafede oturup "kekeke girip biraz korsan oyun oynayayım" kitlesi çok fazla olduğu için ülkede sıkıntı. Girip Witcher serisini tekrar bitirip tekrar korsan kullananlara söveceğim.

Geçen TW3 GOTY 22₺ olduğunda bile "Korsan mı oynasam? Vereceğim paraya değmez" diyen bir şahıs görmüştüm :D

İlk sebebim türkçe olması dil seçeneklerinde türkçeyi görünce 700 tl olsaydı yine alırdım o an.Ya arkadaşlar bu ubisoft ta çalışanlar yapımcılar salak mı hiç mi düşünmüyo türkiye pazarını yeni çıkacak olan watch dogs legion oyununa türkçe alt yazı gelse sırf bu yüzden binlerce kişi alır oyunu hiç mi akıllarına gelmiyo neden yani cd project red witcher 2-3 de alt yazı koydu benim düşüncem tabi türkçe olsun yeterki 249 degil 800 tl veririm oyuna

İlk sebebim türkçe olması dil seçeneklerinde türkçeyi görünce 700 tl olsaydı yine alırdım o an.Ya arkadaşlar bu ubisoft ta çalışanlar yapımcılar salak mı hiç mi düşünmüyo türkiye pazarını yeni çıkacak olan watch dogs legion oyununa türkçe alt yazı gelse sırf bu yüzden binlerce kişi alır oyunu hiç mi akıllarına gelmiyo neden yani cd project red witcher 2-3 de alt yazı koydu benim düşüncem tabi türkçe olsun yeterki 249 degil 800 tl veririm oyuna
Bu TR desteği yüzünden Sony'ye ve CDPR'ye acayip kanım ısındı. Para olsa da her yaptıkları oyunu ön sipariş versem diyorum içimden :)

Yeni konular

Geri
Yukarı