Cyberpunk 2077 ana hikayesi son buldu

Norms

Kilopat
Bu yazıda spoiler vardır! Evet, 30 saati geride bıraktım ve ana hikaye son buldu. Şirketçi olarak normal seviyede oynadım oyunu. Senaryo oldukça güzel ama sonunda geldiğimde "Bu kadar mıydı?" Dedim kendi kendime. Çünkü şehrin kontrolünü ele alacağım bir son hayal ederken çok garip bir şekilde ölerek sonlandı hikaye. Neyse bunları geçelim, gelelim şimdi oynayış kısmına; normal zorlukta oynadım ve oynanış çok basit geldi. Neden mi? Çünkü bir boss ile karşılaşınca zorlanmak yerine eline alıyorsun bir katana kesiyorsun elini kolunu adamın, bu kadar kolay olmamalıydı. Ve ayrıca rehin kurtarma gibi bir görevde içeride onlarca asker olmasına rağmen rehinin odasına doğru askerlerin yanından koşarak geçiyorsun odaya girip rehineyi aldığın an görev tamamlanıyor ve binadaki bütün askerler ölüyor. Yani oynanış basit gibi geldi bana, daha büyük beklentim vardı. Neyse oyun sonuç olarak tam anlamıyla bitmedi daha iki tane daha bölüm var; sokak çocuğu ve göçmen. Onları da bitirip buraya yazacağım :).

Seçtiğimiz karakterin cinsel organının bile seçimlere etki ettiği söyleniyordu, bugün oynadım 5 saate yakın konuşmalarda 3 seçenek sunuyor diğer 2 seçeneği seçsem bile eninde sonunda kalan 1 seçeneğe yönlendiriyor beni :D. Beklentilerimi pek karşılamadı...

Seçtiğimiz karakterin cinsel organının bile seçimlere etki ettiği söyleniyordu, bugün oynadım 5 saate yakın konuşmalarda 3 seçenek sunuyor diğer 2 seçeneği seçsem bile eninde sonunda kalan 1 seçeneğe yönlendiriyor beni :D. Beklentilerimi pek karşılamadı...

Bu yüzden Cyberpunk'ı hikaye için değil kafama göre takılmak için alacağım.

Black mirror Bandersnatch yapmışlar bildiğin.

Yeni konular

Geri
Yukarı