Cyberpunk 2077 hakkında düşünceleriniz nelerdir?

20 FPS sürüne sürüne bitirsemde bende mükemmel bir deneyim bırakan oyun. Hem Phantom liberty hem de Cyberpunk 2077'yi konsola almak için indirim bekliyorum. Şahsen çok az bugla karşılaştım hiçbiri oyunkıran tarzdan değildi.

3 yıllık oyundan bahsediyoruz ve hala bugfixing sürecini övüyorlar. Söyleyeceklerim bu kadar.

Her güncellemede sadece bug fix değil yeni şeyler ekleniyor ve bazı şeyleri yeniliyorlar mesela 2.0 ile skils ağacının yenilencegi açıklandı. Dediğinizde haklısınız fakat millet sadece bug fix için övmüyorlar bu konu hakkında size katılmıyorum.

Her güncellemede sadece bug fix değil yeni şeyler ekleniyor ve bazı şeyleri yeniliyorlar mesela 2.0 ile skils ağacının yenilencegi açıklandı. Dediğinizde haklısınız fakat millet sadece bug fix için övmüyorlar bu konu hakkında size katılmıyorum.

Haklısın diyemiyorum çünkü vadettiklerini yapmayan bir oyundan bahsediyoruz. Ben de çıkışında alıp oynadım oyunu sonuna kadar ama finalde dediğim şeyde haklıyım. Sebebi zaten yapacaklarını söylediklerini yıllar içinde yapınca değeri kalmadı bende. Adamlar betayı geç Alpha pre footage falan çekti oyuncu kitlesiyle. DLC paketiyle geri girmeyi düşünüyorum ama oyuna karşı kanım değişmese de yine bitiririm büyük ihtimal.

Haklısın diyemiyorum çünkü vadettiklerini yapmayan bir oyundan bahsediyoruz. Ben de çıkışında alıp oynadım oyunu sonuna kadar ama finalde dediğim şeyde haklıyım. Sebebi zaten yapacaklarını söylediklerini yıllar içinde yapınca değeri kalmadı bende. Adamlar betayı geç Alpha pre footage falan çekti oyuncu kitlesiyle. DLC paketiyle geri girmeyi düşünüyorum ama oyuna karşı kanım değişmese de yine bitiririm büyük ihtimal.

3yil çok büyük zaman tabii ki de ama ben oyunun ilk çıktığında kotulenmesinin sebebi bana göre bug olmasından daha çok (tabii bu da etkili) oyunda o kadar cok beklenti vardığı millet dünyanın en iyi oyunu diye bekliyordu.

Ama 3 sene hakkında size katılıyorum ama bence şu an hele şu DLC geldikten sonra kesinlikle tekrar oynanmasi gerektiğini düşünüyorum.

Oyun kütüphanemde bir türlü sıra ona gelemedi, Witcher 3, FH5, Diablo 4, simdi de Baldur's Gate 3 derken hala oynanacaklar listemde. Umarım Witcher 3'ten aldığım keyifli deneyime yakın bir şeyler alırım. Gamescom'da gösterdikleri bayağı iyi duruyor, güncelleme gelsin bu sefer başlıyoruz inşallah :)

3yil çok büyük zaman tabii ki de ama ben oyunun ilk çıktığında kotulenmesinin sebebi bana göre bug olmasından daha çok (tabii bu da etkili) oyunda o kadar cok beklenti vardığı millet dünyanın en iyi oyunu diye bekliyordu.

Ama 3 sene hakkında size katılıyorum ama bence şu an hele şu DLC geldikten sonra kesinlikle tekrar oynanmasi gerektiğini düşünüyorum.

Oynarım büyük ihtimal. Witcher'da yaptıkları gibi sırf içerik olsun diye değil de özene bezene yapılmış hikayeye katkısı olan bir şeyse bitirmeden bırakmam.

Oyunun için hype yarat. Oyunu bitireme. Oyunu kaldırmasa da para için PS4'e çıkar. İlk DLC'miz ücretsiz olacak deyip hikaye DLC'sinden para cukkalamak için genişleme paketi gibi bir DLC yayınla. Oyuncuları siz hypelendiniz diye suçla. 3 yılda bütün bugları fixlemeden DLC çıkarıp sat. Dünyası boş, RPG ögesi yetersiz ve zevksiz, hikayesi meh. Oyun gibi hissettirmiyor. Star Citizen var ya yavaş yavaş çıkarıyorlar oyunu ama oyun yarım yamalak hissettiriyor aynısı bu oyun işte. Ama bu oyun çıktı ve 3 yıl geçti. Bu arada oyun hala buglu. Geçen kendim oynadım ve bugluydu, 3 sene önce de bitirmiştim yine bugluydu. Yazdım buraya cevap verenler bugla karşılaşmamış. Sonra geçenlerde Ebonivon oynuyordu bir izleyeyim dedim 5 dakika izlerken bile bug gördük oyunda. Diyeceklerim bu kadar.

Oyundan ziyade firma ile alakalı bakış da çok önemli.

Oyunculara alenen yalan söyledikten sonra piyasaya sürdüler ve insanları tabir-i caiz ise alpha tester olarak kullandılar. Şimdi oyun 3 sene sonra toparlayınca da insanlar unutuyor bu rezaleti. Siz unuttukça firmalar aynı şekilde yarım yamalak oyun çıkarmaya devam edecekler.

Ben oyunu zaten pre-order etmedim ve çıktıktan sonraki rezilliğini görünce almadım da. Almaya yeltenen arkadaşlarımı da ikna ettim bir şekilde. İyi ki de etmişim.

Ana hikaye güzel, oynanış akıcı, yan görevler kaliteli her türlü oynanır. Bugların çoğu düzeltilmiş zaten güncellemelerle.

Geri
Yukarı