Cyberpunk 2077 nasıl buldunuz?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Ben dün Unlost’un Cyberpunk yayınını izledim ve ona göre yorum yapıyorum. Ben daha çok GTA gibi bir oyun beklerdim ama oyun 3. şahıs olarak değil de FPS olarak oynanıyor ve yürüme hissiyatı yok. Oyunda araba ve motor sürme mekanikleri çok güzel orasını beğendim. Hikaye oyunlarını sevmeyen biri olarak söylüyorum, hikaye kısmındaki görevler iyiydi ama izlerken 1 saat sonra sıkıldım yani ben Free roam serbest dolaşmayı tercih ederim. Ve genel olarak beklentimi karşılamadı. Bir GTA kadar olmayabilir ama oynanır. Mekanikleri ve grafikleri bayağı iyi. Siz ne düşünüyorsunuz? Oyunu beğendiniz mi?

Oyun beklentilerimi karşıladı ama optimizasyon çöp ama onu da 1 aya kadar çözerler
Bende oynarsam serbest takılmak için oynarım. Gelecek temalı oyunlar zaten pek ilgimi çekmiyor. Aynı şekilde GTA gibi bekledim ama onun gibi çıkmadı.

GTA gibi beklemen hata bence GTA bile GTA 5'i bir daha geçemez

GTA gibi bir şey beklersen hayal kırıklığına uğrayacağını bütün forum söylüyor zaten.
GTA diye alıp oynayanlar şimdiden geri iade etmeye başlamışlardır.

Bu arada oyunun sanki 1-2 ayı daha varmış gibi optimizasyon olsun buglar olsun ama buna da şükür.

Ben dün Unlost’un Cyberpunk yayınını izledim ve ona göre yorum yapıyorum. Ben daha çok GTA gibi bir oyun beklerdim ama oyun 3. şahıs olarak değil de FPS olarak oynanıyor ve yürüme hissiyatı yok. Oyunda araba ve motor sürme mekanikleri çok güzel orasını beğendim. Hikaye oyunlarını sevmeyen biri olarak söylüyorum, hikaye kısmındaki görevler iyiydi ama izlerken 1 saat sonra sıkıldım yani ben Free roam serbest dolaşmayı tercih ederim. Ve genel olarak beklentimi karşılamadı. Bir GTA kadar olmayabilir ama oynanır. Mekanikleri ve grafikleri bayağı iyi. Siz ne düşünüyorsunuz? Oyunu beğendiniz mi?
GTA 5 açık dünya oyunu, Cyberpunk 2077 ise bir RPG oyunu. Bu oyundan GTA 5 gibi bir şey beklemek çok saçma.

Oyunun videolarını pek izlemedim ama grafikler ve modellemeler çok güzel gözüküyor. Hataları pek dert etmiyorum gelecekte düzeltilir.

GTA gibi beklemeniz çok saçma. İkisinin yarıştığı kulvarlar da aynı değil, amaçları da. Biri open-world aksiyon oyunu, diğeri RPG oyunu.

Geri
Yukarı