Cyberpunk 2077 Virüs korumasız olarak mı çıkacak?

Büyüksün CDPR. Yaşadık vallahi.

Witcher 3'ü korsan bitiren arkadaşım 3-4 sene önce mail atmıştı CDPR'a oyununuzu çok sevdim ama korsan oynadım ilk fırsatta satın alacağım diye teşekkür etmişlerdi oyunu beğendiği için. Bu tutumlarını insanlar seviyor zaten. Eminim Witcher 3'ü korsan bitirip sonrasında sırf firma için satın alan kişi sayısı oldukça fazladır.

Witcher 3'ü korsan bitiren arkadaşım 3-4 sene önce mail atmıştı CDPR'a oyununuzu çok sevdim ama korsan oynadım ilk fırsatta satın alacağım diye teşekkür etmişlerdi oyunu beğendiği için. Bu tutumlarını insanlar seviyor zaten. Eminim Witcher 3'ü korsan bitirip sonrasında sırf firma için satın alan kişi sayısı oldukça fazladır.
Bizzat bilmediğim zamanlarda korsan olarak 2 bin saate yakın gömmüştüm, sonrasında Steam'i keşfettim ve direkt satın aldım.

CDPR, DRM'den nefret eden bir firma bilmiyor muydun? Bünyesindeki developerlar dahi korsancılara yardım ediyordu bir ara. 😄 "FCK DRM" diye aratabilirsin çok fazla sonuç çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O zaman sonuna kadar Cd project. Aslında şimdi söyledin mantıklı gerçekten zamanında the witcher i da çok uygun fiyattan vermişlerdi.
Ayni
Aynı şeyi bethesda games için yapmıştım Skyrim almıştım bitirmeme rağmen yaklaşık 1 yıl sonra ama cpdr için de böyle bir şey yapmaya kesinlikle değer.

Arkadaşlar kesinlikle korsana karşı bir hayranlığım vs. yok fakat merak ettiğim bir konu var.
Cyberpunk 2077 oyununa crack Watch sitesinde baktığımda DRM kısmında "no drm" yazıyor. Acaba oyun çıkmadığı için belli değil mi henüz crack korumasının hangisini kullandığı ya da crack korumasız olarak mı çıkacak?

DRM olmadan çıkacak yani oyunu korsan olarak indirilebilecek ancak oyun çıktıktan sonra çok oyunculu mod gelecek ve çok oyunculu oynanmak için ise satın alman gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı