Dinler mantıklı gelmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır, neden cennet, cehennem, imtihan, evren vs. neden var? Neredeyiz biz hocam :D ?
Bu video çok yol gösterdi bana. Sonu çok büyüleyici.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Beynim yıkandı teşekkür ederim. Yorumlarda sövmüşler ama video mantıklı geldi. Yine de bizim aklımız oraya yetemiyor.

İslam bu zamana kadar değiştirilmeyen tek dindir çünkü.Hem senin dinin sana buraya konu açman sadece tartışma çıkarıyor.Bu soruların cevabı internettede var.Ve hatırlatmak lazım.Bu forumda müslümanlara saygı yok.

Hocam bu video sizin mantığınıza oturduysa ki şayet, daha önceki dini düşüncelerinizin çoğunluğunun yanlış bilgilerden oluştuğuna emin olabilirsiniz

Hocam bu video sizin mantığınıza oturduysa ki şayet, daha önceki dini düşüncelerinizin çoğunluğunun yanlış bilgilerden oluştuğuna emin olabilirsiniz
Video gayet mantıklı. Dini düşüncelerim yanlış değil. Dinler yanlış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı