Düzenli spor yapmak

Assassins Connor

Hectopat
Arkadaşlar bir spor programı istiyorum kendim çok fazla bilgili değilim.
13 yaşımdayım ve bazı konulara baktım mekik, şınav ve barfiks çek yazmışlar benim yaşıtımdakilere ama barfiks çekemem çünkü sağlam bir yer yok. Şınav, mekikle ya da başka hareketlerde olabilir bir program yapabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube'a; evde aletsiz vücut geliştirme yazıp, birçok örnek antreman bulabilirsiniz. Basit seviye ile başlayıp alıştıkça ve geliştikçe ritmi yükseltmenizi öneririm.

Arkadaşlar bir spor programı istiyorum kendim çok fazla bilgili değilim.
13 yaşımdayım ve bazı konulara baktım mekik, şınav ve barfiks çek yazmışlar benim yaşıtımdakilere ama barfiks çekemem çünkü sağlam bir yer yok. Şınav, mekikle ya da başka hareketlerde olabilir bir program yapabilecek var mı?

Yaşına göre bence en iyi spor dışarı çıkıp IP atlamak, koşu, basketbol eğer yüzme biliyorsan ve imkanın varsa bol bol yüz ama eğlenmek için değil spor olarak 3 kulaç 1 nefes şeklinde.

Yaşına göre bence en iyi spor dışarı çıkıp ıp atlamak, koşu, basketbol eğer yüzme biliyorsan ve imkanın varsa bol bol yüz ama eğlenmek için değil spor olarak 3 kulaç 1 nefes şeklinde.

Şu an köydeyiz yani yüzmeye falan gidemem.
YouTube'a; evde aletsiz vücut geliştirme yazıp, birçok örnek antrenman bulabilirsiniz. Basit seviye ile başlayıp alıştıkça ve geliştikçe ritmi yükseltmenizi öneririm.

Ben yapıyorum ama bir düzen yok ben bir program istiyorum ve köyde olduğumuz için videolara falan bakamam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı