Spor salonunda vücut geliştirme yapılabilir mi?

melihkrm

Centipat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı (1).JPG

Merhaba sitemizde böyle ufak bir spor salonu mevcut burada düzenli olarak çalışırsam kas veya vücut geliştirme yapabilir miyim?

Kilo: 73.
Boy: 1.90

Eki Görüntüle 1789895

Merhaba sitemizde böyle ufak bir spor salonu mevcut burada düzenli olarak çalışırsam kas veya vücut geliştirme yapabilir miyim?

Kilo: 73.
Boy: 1.90

Geliştirebilirsiniz diye düşünüyorum, orada yanlış görmediysem dambıllar, halter, dambıllar ile çalışmak için bench masası tarzı bir şey var gibi ve mekik sehpası da görüyorum, bunlarla kayda değer bir gelişme yapabilirsiniz diye düşünüyorum(Tabii kayda değer herkes için farklı olabilir.). Bunlar ile birlikte sanki arkada, tam emin değilim ama sanki omuz ve göğüs için makineler görüyor gibiyim. Bacak için alet yok ise dambıllar ile çalışılabilir, tabii durumunuz daha iyi ve çok aletler bulunan bir spor salonuna yetiyor ise o daha iyi bir seçenek olabilir, ama yok ise de burada iyi bir antrenman yapılabilir diye düşünüyorum, özellikle yeni başlandı ise.

Son düzenleme:
Geliştirebilirsiniz diye düşünüyorum, orada yanlış görmediysem dambıllar, halter, dambıllar ile çalışmak için bench masası tarzı bir şey var gibi ve mekik sehpası da görüyorum, bunlarla kayda değer bir gelişme yapabilirsiniz diye düşünüyorum(Tabii kayda değer herkes için farklı olabilir.). Bunlar ile birlikte sanki arkada, tam emin değilim ama sanki omuz ve göğüs için makineler görüyor gibiyim.
Evet hocam doğrudur omuz ve göğüs için makine var en arkada.

Geri
Yukarı