Dying Light 2 oynanılması gereken oyunlardan mı?

Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-AMD Ryzen 5 6600H
-NVIDIA® GeForce RTX™ 3050
-8x8 GB RAM DDR4
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Selamlar. Daha yeni RDR2 aldım fakat DL2'de indirime girmiş. Herkes çok övüyor oyunu. Hazır %50 indirim de varken 175₺. Fakat oyunlar artık bütçemi aşmaya başladı zamlanmasın diye diye bir dünya para baydım. DL2 için ne dersiniz?

Selamlar. Daha yeni RDR2 aldım fakat DL2'de indirime girmiş. Herkes çok övüyor oyunu. Hazır %50 indirim de varken 175₺. Fakat oyunlar artık bütçemi aşmaya başladı zamlanmasın diye diye bir dünya para baydım. DL2 için ne dersiniz?
Ben Dying Light 1'i aşırı zevk alarak oynadım her şeyi yaparak bitirdim. Sonra 2. oyununu satın aldım ama daha başından bıraktım nedense sarmadı beni belki çok fazla Dying Light oynadığım içindir.

Türü seviyorsanız kesinlikle almalısınız! Ben ilk oyunu epic bedava verdiğinde oynamıştım ve acayip sarmıştı bittiğinde gidip steamden 2. Oyununu aldım ve daha da eğlendim ilk oyunun devamı gibi düşünebilirsiniz. AYRICA zam gelme ihtimali çok çok yüksek ilk oyun 349tl oldu bunu da 700 800 arası yaparlar. Size tavsiyem 2 oyunu da alın önce ilkini bitirin.

Türü seviyorsanız kesinlikle almalısınız! Ben ilk oyunu epic bedava verdiğinde oynamıştım ve acayip sarmıştı bittiğinde gidip steamden 2. Oyununu aldım ve daha da eğlendim ilk oyunun devamı gibi düşünebilirsiniz. AYRICA zam gelme ihtimali çok çok yüksek ilk oyun 349tl oldu bunu da 700 800 arası yaparlar. Size tavsiyem 2 oyunu da alın önce ilkini bitirin.
Oyunun parkur mekanikleriyle önplanda olduğunu söylüyorlar. Savaş kısmında da sopayla zombi dövmek gibi basit geliyor. Farklı kılan şey nedir? Ayrıca 1 ve 2 arasında çok fark var mı?

Meh. Yok. Ölmeden önce oynanması gerekenlere girmez. Boş zaman çok varsa olur
Boş zaman hiç yok RDR'ye zor vakit ayırıyorum ama 2 hafta sonra tatile çıkacağım belki o zaman için olabilir.

Bende yeni aldim, malum yeni bir oyun ve bu fiyata kacmaz bence, steam de de çoğunlukla olumlu yorumlar, dl 1'i yeni bitirdim, biraz zaman geçsin de zombi temasını özleyeyim diye oynamadım daha

Bende yeni aldim, malum yeni bir oyun ve bu fiyata kacmaz bence, steam de de çoğunlukla olumlu yorumlar, dl 1'i yeni bitirdim, biraz zaman geçsin de zombi temasını özleyeyim diye oynamadım daha
O da güzel tercih. Peki sizce dl2 den önce dl1 in oynanması şart mı?

O da güzel tercih. Peki sizce dl2 den önce dl1 in oynanması şart mı?
Oynarsan daha iyi olur bence, mekaniklerine alışmak amacıyla ama arka arkaya oynama sana tavsiyem, benim yaptığım gibi bir süre ayır özlemek için, witcher 2yi de yeni bitirdim, witcher 3 indirdim ama onu da oynamadım daha, bende rdr oynuyorum suanda

Yeni konular

Geri
Yukarı