Einstein'ın "IV. Dünya Savaşında taş ve sopalar olacak" adlı teorisi gerçek olur mu?

199908

Kilopat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. III. Dünya Savaşı gerçekleşirse eğer Nükleer silahlar kullanılacak diye düşünüyoruz bir çoğumuz. Einstein başlıkta bahsettiğim cümleyi kurarken başına "III. Dünya Savaşında neler kullanılır bilmiyorum." tarzında bir şey söylemişti. En son hatırladığım kadarıyla.

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. Iıı. Dünya savaşı gerçekleşirse eğer nükleer silahlar kullanılacak diye düşünüyoruz birçoğumuz. Einstein başlıkta bahsettiğim cümleyi kurarken başına "ııı. Dünya savaşında neler kullanılır bilmiyorum." tarzında bir şey söylemişti. En son hatırladığım kadarıyla.

Evet olur hatta taş bile kalmaz kar topu savaşı yaparlar.

Nükleer silah sadece abd'de vardı ikinci dünya savaşında, şimdi bir çok ülkede var ve eğer gerçekten bir muharebe savaşı yaşanırda nükleer silahlar kullanılırsa bu dünyanın sonunun geldiğini gösterir. Dünya da hiç bir canlı kalmaz. Amaçları da bu sanırım. Dünya nüfusunu azaltmak..

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum. III. Dünya Savaşı gerçekleşirse eğer Nükleer silahlar kullanılacak diye düşünüyoruz bir çoğumuz. Einstein başlıkta bahsettiğim cümleyi kurarken başına "III. Dünya Savaşında neler kullanılır bilmiyorum." tarzında bir şey söylemişti. En son hatırladığım kadarıyla.
Böyle bir sözü yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı