Evrim teorisi gerçek mi?

Aga n'oluyor ya konuda. Birisi maymun değilim falan diyor. Birisi sözler köşkü atmış. Aaaa ama.

Evrimin varlığını inkar etmek dünya düzdür demekle aynı şey. İkisi de aynı cahillik.
Bunu hangi donanımla söylüyorsunuz ? Evrim Ağacı izleyip değildir umarım. Konudan bağımsız bizim milletimiz herhangi bir konuda peşin hükümlü olmaya çok müsait. Evrimin gerçek olup olmadığı kanısına varmak için iki taraf hakkında da bilgi edinip kendinizce bir kanıya varmanız gerek. Yukarıda biri fizik kanunları ile evrim teorisini falan karşılaştırmış kafayı yememek için kendimi zor tutuyorum. İstediğinize inanabilirsiniz açıkçası umrumda değil. Ancak bir konuda yetkin olmadan nasıl bu kadar kesin şeyler söyleyebiliyorsunuz anlayamıyorum.

ARDADAŞLAR! Evrim teorisi islam ile çelişmez. Allahın tek seferde insanı yarattığına inanırsınız da birbirinden evrilerek yaratabileceğini düşünmeye aklınız ermez mi? (ulan bu coşkuyla dünyayı fethederdim buraya denk geldi)

Biz müslümanız...

Evrimi inkar etmene sebebiyet vermez.

Bunu hangi donanımla söylüyorsunuz? Evrim ağacı izleyip değildir umarım. Konudan bağımsız bizim milletimiz herhangi bir konuda peşin hükümlü olmaya çok müsait. Evrimin gerçek olup olmadığı kanısına varmak için iki taraf hakkında da bilgi edinip kendinizce bir kanıya varmanız gerek. Yukarıda biri fizik kanunları ile evrim teorisini falan karşılaştırmış kafayı yememek için kendimi zor tutuyorum. İstediğinize inanabilirsiniz açıkçası umurumda değil. Ancak bir konuda yetkin olmadan nasıl bu kadar kesin şeyler söyleyebiliyorsunuz anlayamıyorum.

Evrim yasası olarak karşımıza çıkan bir terimin gercekligi tartışılamaz.

Evrim dediğiniz adaptasyon gibi mi yoksa maymundan insana mı? Onu da belirtmeniz lazım.

Evrim canlının ortama adaptasyon sağlayarak gelişmesidir.

Geri
Yukarı