Ekonomi her sene aynı

@Teknocuk senin kafa akp dışı bir şeye çalışmıyor herhalde hiç bir mesajımda akp yazmadım ve sana ne ki istediğimi açıp kaparım yani bunun konuyla ilgisi ne anlamiyorum sizin kafa nasi çalışıyor ekonomi iyi demedim dincilik yapmadım sadece çözüm önerisi sunuyorum akp akp akp diyosun.

@BruceWaynee Durumun iyi olmasaydı bu şekilde "Tuzu kuru" tavsiyeler vermezdin. Yok abur cubur alma gereksizmiş. Büyük ihtimal çocuğu için alıyor. Senin her şeye erişimin olduğu ya da ciddi bir hayat mücadelen olmadığı için insanların sorunlarını anlamıyorsun ve ahkam kesiyorsun.

@onurlg Arkadaş abur cuburu lüks görüyor. Halbuki bilmiyor ki yurt dışında bizim yediğimiz abur cuburlar adam yerine konmuyor. Türkiye'deki Fuse Tea saf tatlandırıcı iken Almanya'dakinde en azından meyve var.

Mesela o zaman da araba alamıyordun. Hala alamıyorsun. Ama şimdi daha kötü. Eskiden 5 ise şimdi 15 zorluğunda araba almak. Zengin daha zengin fakir daha fakir. Bi zeki sensin öyle mi? Lüks olmayan bazı şeyler bile artık lüks. Her zaman aynıymış ülke. Çok yüzeysel bakıyorsunuz olaylara. Böyle olmayın.

@BruceWaynee Çok mu gerekli demek ne demek kardeşim? Bir cipsi çok görüyorsunux şaka gibi ya. 2 cips 2.5L kola 5 tane çikolata alınca zaten 100 lirs verip çıkıyorsun marketten.
Hayatan tat almaya bak bunlar gelip geçiçi, böyle bir durum çoğu ülkede var. Hiç bir zaman Avrupa ülkeleri gibi olmadık olmacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı