Ekrem İmamoğlu tatil eleştirilerine yanıt verdi

Malum partinin paralı trolleri var. Paralı trollerin saldırısına uğramamak için adaylığını açıklamıyor diye düşünüyorum. Hangi partili olursa olsun ülke genelinde Mansur Yavaş'a karşı olan sevgi aşırı fazla. Aday olması durumunda yüksek ihtimalle CB seçilir.

Malum partinin paralı trolleri var. Paralı trollerin saldırısına uğramamak için adaylığını açıklamıyor diye düşünüyorum. Hangi partili olursa olsun ülke genelinde Mansur Yavaş'a karşı olan sevgi aşırı fazla. Aday olması durumunda yüksek ihtimalle CB seçilir.

Çok saçma bir bakış açısı bana göre. Doğrunun önünde dağ olsa duramaz. Yalan ile dolan ile daha çok parlar Mansur Yavaş. Yok troller saldıracak yok yıpranır denmesi saçma ötesi bir düşünce. Siyaset yapacak kendisini tanıtacak planlarını programlarını anlatacak aday daha. Yıpranacaksa son 3-4 ay içersinde de yıpranır. Ama sen doğru olduktan düzgün durduktan sonra bırak eğriler düşünsün...

Lakin Mansur Yavaş'ı ne CHP istiyor ne altılı masa nede HDP. Açıklamaları var HDP eş başkanlarının Mansur Yavaş aday olursa aday çıkarırız diye. Üstüne Meral Akşener'in ülkücü kökenli olan ve merkez sağa hitap eden Mansur Yavaş'ı istemediği. Hiç muhattap almadığı yüz vermediği söyleniyor. İleride İYİ partinin genel başkanlığına oynayabileceği için uzak durduğu söyleniyor.

Not: Mansur Yavaş'ı AKP seçmenide seviyor benim gördüğüm. Mansur Yavaş kazanırsa bir durulma bir barış ortamı olacaktır. Kısmen ortalık durulacak ve huzur gelecek gibi hissediyorum. Ama atıyorum Kemal Kılıçdaroğlu aday oldu ve kazara kazandı diyelim. Ona kinli ve mesafeli açığını arayan gitmesi için bekleyen en ez yüzde 45-49 arası bir kitle olacaktır... Dolar 15 TL yükseldiğinde Erdoğan'a laf kondurmayanlar. Kemal Kılıçdaroğlu başta iken 15 kuruş yükselse kıyameti koparacaktırlar. :)

Tatil yapmak yerine belediye binasının önüne geçip, çizmelerini giyip suyu itekleseydi
değil mi? Bir durum oldugunda belediye başkanı gitmez, operasyon ekipleri gider. Millet hala öğrenemiyor bunu.

Tatil yapmak yerine belediye binasının önüne geçip, çizmelerini giyip suyu itekleseydi.
Değil mi? Bir durum oldugunda belediye başkanı gitmez, operasyon ekipleri gider. Millet hala öğrenemiyor bunu.

Yönetiminde olan yerde kıyamet koparken sen tatil yerinde keyif yapamazsın. Yapmak istersen bu görev sana göre değil.

Geri
Yukarı