Ekşi Sözlükte Technopat Yorumu

Technolock

Decapat
Yer
İstanbul
Ben anlatım dilinden memnunum. Çok net açıklama yapılıyor. Videolarda tane tane konuşuluyor ama gerçekten bazı videoların başını 2-3 dakika sarıyorum izlerken. Tabii belki bununda yapılmasının bir sebebi vardır, süre bakımından tamamlamak için. Ekşi'de hakaret ederek sitem etmişler. Bunu da Ekşi'nin patavatsız yorumlarına veriyorum. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce videoların giriş kısımları biraz daha kısa tutulmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage ve Gamepower incelemelerini izlesin. Reklam verme sınırı 10 dakika olduğu için en az 10 dakika ürünü övenleri izlesinler. Şöyle ışıklı böyle ışıklı unutmadan ışıklı... Başka bir özelliği de yok zaten ışıktan.

Adamlar dünya çapında rehber hazırlıyor, oluşabilecek problemleri baştan açıklıyorlar. Sonrasında da forumda destek veriliyor, daha ne olsun.

Allah aşkına ekşi sözlük gibi platformlarda yazılanların neyine itimat eder ki bir insan? Doğru yapılan yorumlardan bile şüphe duyuyorum. Çünkü oradakiler bir yorumdan ibaret. Kaldı ki Technopat videoları kadar nezih kaç video var? Videonun ilk 15 saniyesi saçma kafa ağrıtan introdan oluşan, aralarda esprilerle oyalayıcı yaklaşım bulunan tonlarca diğer videolara baksınlar. Yeterli.

Beğenmediğiniz yerleri ileri sararak izleyebilirsiniz. Size kimse zorla videonun tamamını izletmiyor. Hatta videoları izlemek zorunda da değilsiniz. Videonun altında zaman göstergesi var. Oraya tıkladığınızda istediğiniz zamana gidebilirsiniz. Her yapılan saçma yorum için konu açacaksak işimiz var.

Beğenmediğiniz yerleri ileri sararak izleyebilirsiniz. Size kimse zorla videonun tamamını izletmiyor. Hatta videoları izlemek zorunda da değilsiniz. Videonun altında zaman göstergesi var. Oraya tıkladığınızda istediğiniz zamana gidebilirsiniz. Her yapılan saçma yorum için konu açacaksak işimiz var.

Videolarda gereksiz hiçbir şey olmadığı için 10 saniye bile geçtiğimizde geri dönmek zorunda kalıyoruz.

Onların zaten niyeti izlemek değil, nerede bir kusur görürseler oraya saldırırlar. Orayı düzeltirsin başka yer bulurlar. Derdi tasası bitmez o paşaların. Ki zaten niyeti izlemek olsa, adam videoda ki bilgiyi alır çıkar gider. Madem çok zor geliyor, YouTube ileri sardırma özelliği getirmiş, onu deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı