En çok ağladığınız an

Hayatım boyunca babam sayesinde askeri nizamda büyüdüğüm ve eğitildiğim için uğruna ağladığım hiçbir şey olmadı. Sadece bir gün nedenini açıklayamayacağım sebeplerden ötürü gözümden bir yaş akmıştı o kadar. Görüp görebileceğiniz en duygusuz insanlardan biri olabilirim :D

Hayatta hiçbir şey istediğim gibi gitmiyor. Boşa yaşıyor gibi hissediyorum. O kadar söyleyeyim. Kendimi biraz boşaltmak istiyorum fakat evde gündüzleri kardeşim olduğundan onu da üzmek istemiyorum. Kendi başıma kalacağım bir anı bekliyorum.
Hocam yakın arkadaşınızla dertleşin bence karşılıklı. Sırf bu sohbeti kurmak için geceyi arkadaşımda geçirip yine onunla sabahlamıştım, iyi de gelmişti. Onun dışında 2.cümle için klasik şeyleri tekrar yazmaya gerek yok bence, hepimiz aynı geminin yolcularıyız🥲

Sabaha karşı 5 sularında babamın işe gitme vaktiydi, hakkımda iğrendiğini ve bir halt olamayacağımı söylemişti. Uyumadan önce biraz ağlamıştım o ise benim uyuduğumu sanıyordu. Bu olay üzerinden bayağı bir zaman geçti ve şu an adım adım zirveye doğru ilerliyorum. Söylediği lafı zirvedeyken yüzüne çarpacağım.

Çok uzun zamandır ağlamıyorum kolay kolay ağlamam nedense en son son uykudan çok etkilenip ağlamıştım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı