En yakın arkadaşım beni engelledi

Evine giremediğiniz kişi nasıl en iyi arkadaşınız oluyor hocam?

Bence normal arkadaşsınız. Çok fazla takmayın derim.

Beni engelledikten 3 gün sonra diğer arkadaşlarım ile buluştu. Her ne kadar affetmek için yer arasam da benim için tamamen bitti. Sadece sebebini sorup tüm ilişkimi bitirmek istiyorum.
Sebebini bildiğinde ne olacak? Kendince saçmalayacak bir şeyler. Konu açmadan önce hatan var mı iyice düşündüğünü varsayıyorum tabiki.

Hocam aynı durumu bu yaz yaşadım 8 senelik çocukluk arkadaşım bir anda engelledi her yerden realdede görüşmemeye başladık sebebini yakınlarına sordum dedesinin ölümünden sonra imana gelip namaza kurana adamış kendisini bende ona kıyasla daha gevşek olduğum için yol vermiş bu tarz bir durum olabilir.

En yakın arkadaşım beni 10 gün önce hesaplarımın hepsini kapatıyorum diye yalan söyleyerek beni olup olabilecek her yerden engelledi. Ortak arkadaşlarımız deseniz yalan atıyor yok ailesi telefonunu yasaklamış diye. Beni engellemeden önce hiçbir sorun yaşamadık hatta 2 senedir hiçbir sorun yaşamıyoruz. Sizce neden beni durduk yere engelledi.

Bence kafanıza takmayın. Ama tekrar arkadaş olmak isterseniz ortak arkadaşlarınıza baskı yapabilirsiniz. Ama bu taktiği uygularsanız ortak arkadaşlarınız da sizi engelleyebilir. Sanırım birisi onu kışkırttı ya da farklı bir arkadaş buldu.

En iyi arkadaşın değil ki o zaman.

Evine giremediğiniz kişi nasıl en iyi arkadaşınız oluyor hocam?

Bence normal arkadaşsınız. Çok fazla takmayın derim.

Şöyle söyleyeyim ev olayı onun için biraz kompleks en fazla girdiyse çocukluk arkadaşları girmiştir onlarda mecburiyetten.

Sebebini bildiğinde ne olacak? Kendince saçmalayacak bir şeyler. Konu açmadan önce hatan var mı iyice düşündüğünü varsayıyorum tabii ki.

Başta suçluluk hissedip son 1 senede yaşadıklarımızı bile gözden geçirdim. Sebebini bilersem engellemediğim düşünme duygum bitecek onun için istiyorum. Yoksa altında hiçbir barışma isteği falan yok 12. sınıfa temiz bir kafa ile başlamak istiyorum.

En yakın arkadaşım beni 10 gün önce hesaplarımın hepsini kapatıyorum diye yalan söyleyerek beni olup olabilecek her yerden engelledi. Ortak arkadaşlarımız deseniz yalan atıyor yok ailesi telefonunu yasaklamış diye. Beni engellemeden önce hiçbir sorun yaşamadık hatta 2 senedir hiçbir sorun yaşamıyoruz. Sizce neden beni durduk yere engelledi.

Salla ben de en yakın arkadaşlarım dediğim insanlardan kazıklar engeller yedim. Ne düşünücen son 1 yılda yaptıklarını oğlum sorma bile sen de engelle her yerden yüzünü görürsen selam bile verme. Tamamen sil hayatından.

Yeni konular

Geri
Yukarı