Enes Batur Yazmayı Bilmiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Enes abimize laf yaptığın için seni kınıyorum. Enes Batur yutup budur 😁

Enes abimiz işte.

Genel izleyicisi o hatalari fark edecek seviyede olmadigindan eliyle yazmak yerine klavyeye oturmayi tercih ediyor.

Son düzenleme:
Kendinizi eleştirmeden insanları eleştirmeyi ne çok seviyorsunuz, işinize bakın salın şu insanları artık. Şunu böyle yapmış, bunu kötü yapmış, bu çocuk spastik mi ıvır zıvır. İsteyen istediği haltı yer. Sana ne düzgün yazmamışsa? "Paylaştığı Youtube yorumlarının açıklama kısmı" ne demek? "Paylaştığı YouTube videolarının açıklama kısmı" mı demek istedin?

Ben de YouTube'a içerik üretiyorum, videolarla uğraşırken de gayet eğleniyorum. Fakat sizin gibi böyle burnu Kaf dağında olan insanların yorumları beni sinirlendiriyor. Çok mu kültürlüsünüz? En büyük başarısı bilgisayar toplama videoları izleyerek bilgisayar toplamış insanların şu sözleri söylemesi gerçekten çok komik. Yok izleyici seviyesizmiş yok videoyu çeken de izleyen de eğitimsiz niteliksiz ve çocukmuş.

Belli etiket etkileşimleri var. Örneğin "oyunlarımı oynadım" yerine "oyunlar ımı oyna dım" yazarak etiketlerle örtüşmesini sağlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendinizi eleştirmeden insanları eleştirmeyi ne çok seviyorsunuz, işinize bakın salın şu insanları artık. Şunu böyle yapmış, bunu kötü yapmış, bu çocuk spastik mi ıvır zıvır. İsteyen istediği haltı yer. Sana ne düzgün yazmamışsa? "Paylaştığı Youtube yorumlarının açıklama kısmı" ne demek? "Paylaştığı YouTube videolarının açıklama kısmı" mı demek istedin? Yazma özürlü müsün?

Ben de YouTube'a içerik üretiyorum, videolarla uğraşırken de gayet eğleniyorum. Fakat sizin gibi böyle burnu Kaf dağında olan insanların yorumları beni sinirlendiriyor. Çok mu kültürlüsünüz? En büyük başarısı bilgisayar toplama videoları izleyerek bilgisayar toplamış insanların şu sözleri söylemesi gerçekten çok komik. Yok izleyici seviyesizmiş yok videoyu çeken de izleyen de eğitimsiz niteliksiz ve çocukmuş.

Belli etiket etkileşimleri var. Örneğin "oyunlarımı oynadım" yerine "oyunlar ımı oyna dım" yazarak etiketlerle örtüşmesini sağlıyor.

En büyük başarısı bilgisayar toplama videoları izlemek demişsin de eğer öyleyse sen neden bu forumlarda takılıyorsun?

Üstüne üstelik, senin bu hayatta ne başarın oldu? Buraya güzel bir şekilde ego kasmışsın açıkla biz de başarılarını görelim.

"Bu forumda her insanın birbirinden farklı hobileri var ve hepsi de birbirinden başarılı."

Enes Batur izlemiyorum ama şunu söylemeden geçemeyeceğim;
O kadar sorun varken tek derdiniz bu mu yani? Bırakın nasıl yazıyorsa yazsın. Bizi ilgilendiriyor mu? Bu çocuğun üstüne fazla gidildiğini düşünüyorum. Belli bir kitleyi kendisi toplamış demek ki yaptığı işte başarılı. İzleyenlerin yaşı bizi ilgilendirmez. İzlemeyiz (ki zaten içeriklerinin bana göre olduğunu düşünmüyorum) olur biter.

Sevgiler...

@Neşeli Enginar gibi bitirmeye başladım mesajları. Bulaşıcı galiba. :)

@Mutsuz Kendi haline birakin arkadasi, belli ki ust rutbelerde(!) tanidigi var. Gelip Enes'i savunuyorsa... 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı